مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48341 -تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 -ساعت : 23:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تهدیدهای نتانیاهو علیه ایران برایش هزینه سنگینی خواهد داشت

امام جمعه بابلسر:

تهدیدهای نتانیاهو علیه ایران برایش هزینه سنگینی خواهد داشت

مازندشورا: امام جمعه شهرستان بابلسر با بیان اینکه نتانیاهو اگر می‌خواهد به تهدیدات خود ادامه دهد برای خود و رژیمش قطعا هزینه سنگینی خواهد داشت، گفت: هدف آمریکا از جوسازی و حمله به سوریه فقط فروش تسلیحات نظامی خود که انبار شده و خروج از بحران مالی کشورش است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابلسر، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و تبریک روز بعثت پیامبر اکرم (ص) اظهار کرد: روز مبعث شریف‌ترین، عظیم‌ترین، برترین و بزرگترین نعمت الهی در طول تاریخ بشریت و این روز برانگیختن رنج‌های بشری است.

وی از رمز و رازهای پیامبر اکرم (ص) که مردم آن دوره با قواعد متفاوت  با پیامبر  بیعت کردند و دین اسلام را پذیرفتند اشاره کرد و گفت: پیامبر گرامی اسلام در اوج جهل و نافهمی مردم و جاهلیت قبل اسلام در شرایط بسیار نامناسب توانست مردم را به اسلام دعوت کند.

امام جمعه بابلسر خاطرنشان کرد: می‌توان از موفقیت‌های پیامبر را  قرآن، استقامت و مقاومت، اخلاق خوب و پسندیده، ایمان و توکل به خدای متعال، جهاد و شهادت طلبی مسلمانان، برخوردهای منطقی پیامبر با مردم، توجه به محرومین و مستضعفین، حرص برای هدایت مردم، قاطعیت و شهامت پیامبر نام برد.

قلی‌پور در ادامه به جاذبه قرآن جهت روی آوردن مردم به دین اسلام اشاره کرد و افزود: تمامی مشکل‌ها و بدبختی‌های مردم دوری از قرآن است و  پیامبر اکرم (ص) آنچنان قرآن تلاوت می‌کرد که به دل مردم می‌نشست و همه جذب به قرآن می‌شدند.

وی با اشاره به سخنان اخیر نتانیاهو علیه ایران و تهدید نظامی گفت: نتانیاهو اگر می‌خواهد به تهدیدات خود ادامه دهد برای خود و رژیمش قطعا هزینه خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان بابلسر با بیان اینکه تهدیدات رژیم صهیونیستی و توئیت‌های آقای ترامپ جهت مطرح کردن حمله سوریه و هم نوا شدن بعضی  افراد خارج از کشور با آمریکا فقط جز رجز خوانی و هراس و ترس در منطقه بیش  نخواهد بود، اظهار کرد: هدف از این جوسازی فقط فروش تسلیحات نظامی خود که انبار شده و خروج از بحران مالی خواهد بود  و قصد دارند قدرت خود را در مقابل بلوک شرق حفظ کند.

قلی‌پور در پایان گفت: حمله اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی به پایگاه T4 و ماجراجویی‌هایی که دارند اعلام می‌کنیم اگر ادامه دهند جمهوری اسلامی ایران حیفا و تلاویو را با خاک یکسان خواهد کرد.
انتهای پیام / 86052/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیامبر - اسلام - بابلسر - بابل - ادامه - اشاره - قلی‌پور - شهرستان - نتانیاهو - دارند - آمریکا - نظامی - هزینه - اظهار - تهدیدات -

نظر شما در مورد : تهدیدهای نتانیاهو علیه ایران برایش هزینه سنگینی خواهد داشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*