تهدیدهای نتانیاهو علیه ایران برایش هزینه سنگینی خواهد داشت

تاریخ انتشار : جمعه 24 فروردین 1397 - ساعت : 23:14

کد مطلب: 48341 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه بابلسر:

تهدیدهای نتانیاهو علیه ایران برایش هزینه سنگینی خواهد داشت

مازندشورا: امام جمعه شهرستان بابلسر با بیان اینکه نتانیاهو اگر می‌خواهد به تهدیدات خود ادامه دهد برای خود و رژیمش قطعا هزینه سنگینی خواهد داشت، گفت: هدف آمریکا از جوسازی و حمله به سوریه فقط فروش تسلیحات نظامی خود که انبار شده و خروج از بحران مالی کشورش است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابلسر، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و تبریک روز بعثت پیامبر اکرم (ص) اظهار کرد: روز مبعث شریف‌ترین، عظیم‌ترین، برترین و بزرگترین نعمت الهی در طول تاریخ بشریت و این روز برانگیختن رنج‌های بشری است.

وی از رمز و رازهای پیامبر اکرم (ص) که مردم آن دوره با قواعد متفاوت  با پیامبر  بیعت کردند و دین اسلام را پذیرفتند اشاره کرد و گفت: پیامبر گرامی اسلام در اوج جهل و نافهمی مردم و جاهلیت قبل اسلام در شرایط بسیار نامناسب توانست مردم را به اسلام دعوت کند.

امام جمعه بابلسر خاطرنشان کرد: می‌توان از موفقیت‌های پیامبر را  قرآن، استقامت و مقاومت، اخلاق خوب و پسندیده، ایمان و توکل به خدای متعال، جهاد و شهادت طلبی مسلمانان، برخوردهای منطقی پیامبر با مردم، توجه به محرومین و مستضعفین، حرص برای هدایت مردم، قاطعیت و شهامت پیامبر نام برد.

قلی‌پور در ادامه به جاذبه قرآن جهت روی آوردن مردم به دین اسلام اشاره کرد و افزود: تمامی مشکل‌ها و بدبختی‌های مردم دوری از قرآن است و  پیامبر اکرم (ص) آنچنان قرآن تلاوت می‌کرد که به دل مردم می‌نشست و همه جذب به قرآن می‌شدند.

وی با اشاره به سخنان اخیر نتانیاهو علیه ایران و تهدید نظامی گفت: نتانیاهو اگر می‌خواهد به تهدیدات خود ادامه دهد برای خود و رژیمش قطعا هزینه خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان بابلسر با بیان اینکه تهدیدات رژیم صهیونیستی و توئیت‌های آقای ترامپ جهت مطرح کردن حمله سوریه و هم نوا شدن بعضی  افراد خارج از کشور با آمریکا فقط جز رجز خوانی و هراس و ترس در منطقه بیش  نخواهد بود، اظهار کرد: هدف از این جوسازی فقط فروش تسلیحات نظامی خود که انبار شده و خروج از بحران مالی خواهد بود  و قصد دارند قدرت خود را در مقابل بلوک شرق حفظ کند.

قلی‌پور در پایان گفت: حمله اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی به پایگاه T4 و ماجراجویی‌هایی که دارند اعلام می‌کنیم اگر ادامه دهند جمهوری اسلامی ایران حیفا و تلاویو را با خاک یکسان خواهد کرد.
انتهای پیام / 86052/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #پیامبر #اسلام #بابلسر #بابل #ادامه #اشاره #قلی‌پور #شهرستان #نتانیاهو #دارند #آمریکا #نظامی #هزینه #اظهار #تهدیدات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تهدیدهای نتانیاهو علیه ایران برایش هزینه سنگینی خواهد داشت

*

*