تاریخ انتشار : شنبه 25 فروردین 1397 - ساعت : 08:40

کد مطلب: 48351 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تامین اعتبار تکمیل پروژه‌های شهر شنبه

مازندشورا: شهردارآنلاین: فرماندار دشتی گفت: در سال جاری برای تکمیل پارک ورودی شهر شنبه تامین اعتبار می شود.

مازندشورا:عبدالله نادری جمعه شب در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهر شنبه از تلاش ها و اقدامات مجموعه شهرداری و شورای شهر در این مدت تقدیر کرد واظهار داشت: در چند سال اخیر دولت اعتبار خوبی برای عمران شهری شنبه اختصاص داده و کارهای خوبی نیزصورت گرفته است.

وی با اشاره به پارک ورودی شهر شنبه افزود: در سال جاری برای تکمیل این پروژه تامین اعتبار می شود که امیدواریم تا تزریق به موقع اعتبارات در هفته دولت به بهره برداری برسد.

نادری ادامه داد: در بحث گردشگری اگر ظرفیت هایی وجود دارد که برای شهر اشتغال و درآمد داشته باشد حمایت می کنیم و اعتبارات لازم تزریق می شود.

وی تصریح کرد: باید در شهر شنبه که یک حادثه تلخ را پشت سر گذاشتند و اثرات روانی هنوز وجود دارد اقدامات مطلوبی در جهت افزایش امید انجام داده شود.

نادری با تاکید بر افزایش طرح های نشاط اجتماعی در شهر شنبه یادآور شد: در حال حاضر عدم بازپرداخت اقساط یکی از مشکلات اصلی مردم این مناطق است که باید با پیگیری های لازم این مشکلات را بر طرف کرد.

وی ادامه داد: در سال جاری برای اجرای پروژه های عمران شهری شنبه توجه خوبی خواهد شد و با توجه به اولویت بندی مشکلات تامین اعتبار می شود.

نادری گفت: تلاش داریم پروژه های عمرانی در کوتاهترین زمان ممکن به بهره برداری برسد تا حلاوت و شیرینی آنها کام مردم را شیرین کند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #نادری #مشکلات #اعتبار #تامین #پروژه #برداری #ادامه #اعتبارات #افزایش #عمران #تکمیل #اقدامات #تزریق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تامین اعتبار تکمیل پروژه‌های شهر شنبه

*

*


X https://sport45.site/