تاریخ انتشار : شنبه 25 فروردین 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 48355 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستگاه قضایی به پرونده شهرداری رسیدگی کند

مازندشورا: شهردارآنلاین: یک عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس تاکید کرد: ضرورت دارد دستگاه قضایی به پرونده‌ای که به این دستگاه ارجاع می شود فارغ از گرایش های سیاسی و حزبی رسیدگی کند.

مازندشورا:ولی داداشی گفت: دستگاه قضایی باید به پرونده هایی که از دوره قبل شهرداری تهران به این دستگاه ارسال شده، عادلانه رسیدگی کند. اگر تخلفی شده «حکم مجازات» صادر کند و اگر تخلفی اتفاق نیفتاده باشد «حکم برائت» صادر کند. دستگاه قضایی باید پرونده‌های این شهرداری و آن شهرداری و هر دستگاه دیگر را فارغ از گرایشات سیاسی رسیدگی کند.

وی ادامه داد: به نظر بنده اصرار آقای نجفی بر استعفا باعث شد خیلی ها به شورای شهر توصیه کنند به دلیل بیماری شهردار، استعفای نجفی را بپذیرند. استنباط افرادی که ماجرای استعفای شهردار را دنبال می کردند این بود که نجفی انگیزه‌ای برای ماندن در پست مدیریت شهر ندارد، به همین دلیل توصیه کردند که استعفای شهردار را بپذیرند.

این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره اظهارنظر دادستان کل کشور درباره استعفای نجفی از شهرداری تهران خاطرنشان کرد: استنباطم این است که دادستان کل کشور شورای شهر را مجبور به قبول استعفای نجفی نکرد بلکه توصیه‌ای داشت که هر شهروند عادی هم می توانست چنین توصیه‌ای به شورای شهر داشته باشد.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استعفا #استعفای #دستگاه #شهرداری #شورا #شهردار #شورای شهر #شورای #رسیدگی #قضایی #توصیه‌ای #پرونده #دادستان #بپذیرند #توصیه #تهران #تخلفی #درباره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستگاه قضایی به پرونده شهرداری رسیدگی کند

*

*


X https://sport45.site/