مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4836 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 مرداد 1395 -ساعت : 12:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان خبر داد:

بهره‌برداری از ۱۲ پروژه استانی حوزه فنی و اجرایی راه و شهرسازی هرمزگان

مازندشورا: مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان از تلاش برای افتتاح ۱۲ پروژه عمرانی در هفته دولت خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی هرمزگان، روح الله محسن زاده در جلسه بررسی و رفع مشکلات و موانع پیش روی پروژه‌ها که با حضور ناظرین و کارشناسان این مدیریت برگزار شد، افزود: مهمترین اولویت حوزه فنی و اجرایی را برنامه‌ریزی و ارائه راهکارهای اجرایی جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و اهداف و چشم اندازهای دولت تدبیر و امید است.

وی نتیجه این اقدامات را رفع فاصله تاریخی توسعه شهرستان‌های محروم استان و توازن بخشی کاربری‌های مورد نیاز استان و نزدیک شدن به سرانه‌های استاندارد دانست و بر لزوم تلاش بیشتر پیمانکاران و عوامل اجرایی تاکید کرد.

وی مهمترین پروژه‌های افتتاحی هفته دولت را در بخش ساختمان‌های ورزشی، فرهنگی و اداری – خدماتی عنوان کرد و گفت: این پروژه‌ها با زیربنای ۱۶۰۰۰ مترمربع در حال احداث است.

محسن زاده مهمترین عوامل موفقیت در تحقق این پروژه‌ها را حمایت‌های مدیرکل محترم و تلاش شبانه روزی عوامل اجرایی، کارشناسان و ناظرین این حوزه اعلام کرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجرایی - شهرسازی - مهمترین - عوامل - پروژه‌ها - استان - هرمزگان - کارشناسان - ناظرین -

مطالب مرتبط با : بهره‌برداری از ۱۲ پروژه استانی حوزه فنی و اجرایی راه و شهرسازی هرمزگان
نظر شما در مورد : بهره‌برداری از ۱۲ پروژه استانی حوزه فنی و اجرایی راه و شهرسازی هرمزگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها