بارش برف در محور کندوان/تردد پرحجم خودروها از مسیر شمال در تمامی محورهای مازندران

تاریخ انتشار : شنبه 25 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48365 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

بارش برف در محور کندوان/تردد پرحجم خودروها از مسیر شمال در تمامی محورهای مازندران

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد بارش برف در محور کندوان و بارش باران در تمامی محورهای استان هستیم و از لحاظ ترافیکی نیز تردد در تمامی راه‌ها به‌صورت پرحجم و روان است.

مازندشورا:علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت تردد خودروها در محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در تمام محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است.

وی بیان کرد: از لحاظ جوی شاهد بارش خفیف برف در محور کندوان هستیم و در سایر محورهای مازندران شاهد بارش باران هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: با توجه به بارش باران سطح محورهای مازندران لغزنده بوده که لازم است رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی تردد کنند.

این مسؤول با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با بیان اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز از آب‌اسک به رودهن ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از رودهن به آب‌اسک به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز همچنان ممنوع است، افزود: همچنین تردد انواع تریلی‌ها از ساعت 12 تا 24 امروز از محور سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: همچنین درصورت لزوم و افزایش حجم خودرو اعمال محدودیت مقطعی در محور کیاسر در دستور کار قرار دارد.

قدمی در پایان با تأکید بر اینکه مسافران قبل از بازگشت وضعیت محورهای مازندران را استعلام کنند، خاطرنشان کرد: بازگشت از سفر را به زمان شب موکول نکنند.

انتهای پیام/86034/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #محورهای #ممنوع #نقلیه #انواع #وسایل #امروز #تمامی #کندوان #اینکه #خودروها #اعلام #یک‌طرفه #تریلی‌ها #بازگشت #همچنین #رودهن #اعمال #وضعیت #پرحجم #به‌صورت #هستیم #باران #مأموران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بارش برف در محور کندوان/تردد پرحجم خودروها از مسیر شمال در تمامی محورهای مازندران

*

*


X https://sport45.site/