مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48380 -تاریخ انتشار : شنبه 25 فروردین 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برخورد با اصناف خطرناک شمال تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: برخورد با اصناف خطرناک شمال تهران در جلسه هم اندیشی ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم منطقه ۳ بررسی شد.

مازندشورا: به گفته عدالت امیرزاده معاون امور شهری و محیط زیست این منطقه، اصناف خطرناکی که نکات ایمنی را رعایت نکرده اند برابر مقررات به مراجع ذی صلاح ارجاع داده می شود مگر اینکه در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ایمنی صنف خود با سازمان آتش نشانی اقدام کنند.

امیرزاده در ادامه به طرح مشارکتی شهرداری و اتاق اصناف ایران اشاره کرد و خاطرنشان کرد: طرح"نورپردازی مجتمع های تجاری و مراکز اداری منطقه ۳" پس از بررسی های لازم و برنامه ریزی های دقیق با مشارکت شهرداری و اتاق اصناف ایران  و جهت تغییر چهره شهر در مناسبت ها و اعیاد اجرایی می شود.

وی ادامه داد: با اجرای نورپردازی، نصب المان، الوان یا پارچه های رنگی در بعضی از اصناف منطقه در مناسبت ها و اعیاد، چهره شهر تغییر می کند.

امیرزاده ابراز داشت: املاک بدون استفاده که تبدیل به مخروبه شده اند یا کاربری انباری دارند و باعث بهم ریختگی چهره شهر می شوند نیز تعیین تکلیف می شوند.

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ اظهار داشت: با توجه به وجود ۵۵ درصد از مراکز تجاری، اداری، خدماتی، رفاهی و درمانی در این منطقه باید با همفکری و هم اندیشی یکدیگر نسبت به ارائه خدمات بهینه به شهروندان اقدام کنیم.

حق و حقوق شهرداری باید در مورد خدماتی که به اصناف ارائه می شود برابر آنچه قانون معین و مشخص کرده ضابطه مند شود که این موارد شامل موضوعات: بازیافت، پسماند، سد معبر و زیبایی شهر است.

در جلسه هم اندیشی ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم در سطح منطقه ۳ که با حضور معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳، مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، رییس اتاق اصناف ایران و روسای اتحادیه های مرتبط برگزار شد درخصوص زیباسازی مغازه ها، نظافت مراکز تجاری و اصناف، زمان تخلیه زباله و سد معبر بحث و گفتگو شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ از اتمام و تحویل صحن اصلی پروژه مذهبی، فرهنگی و ورزشی امامزاده قاضی الصابر(ع) خبر داد.

امیرهوشنگ گل محمدی معاون فنی و عمران با اعلام این مطلب گفت: پروژه مذهبی، فرهنگی و ورزشی امامزاده قاضی الصابر(ع) در پنج طبقه به متراژ ۵۲۵۰ متر مربع احداث شده که شامل شبستان، دارالقرآن، بسیج، کتابخانه، سالن همایش، اتاق انتظار، پارکینگ، آشپزخانه و سالن ورزشی است.

وی ابراز داشت: شبستان این مجموعه در متراژی بالغ بر یکهزار و ۷۷۰ متر مربع ساخته شده و همچنین برای افزایش سرانه مطالعه مراجعه کنندگان نیز کتابخانه ای در این مکان پیش بینی شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۳ توضیحاتی درخصوص کتابخانه شبستان داد و افزود: بخشی از کتابهای این کتابخانه توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه های الزهرا(س) و امام صادق(ع) اهداء شده و قسمت دیگری از کتابها شامل موضوعات اعتقادی، اخلاقی و آموزه های سیاسی است.

گل محمدی با بیان اینکه تاکنون ۹۵ درصد این پروژه اجرا شده ادامه داد: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که امام زادگان را قطب فرهنگی نامیدند و بدلیل فقر امکانات ورزشی، فرهنگی و مذهبی در ده ونک، مجموعه ای شامل امکانات مذهبی، فرهنگی و ورزشی جنب امامزاده قاضی الصابر(ع) در نظر گرفته شده است که طی ماه آتی عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و قابل بهره برداری می باشد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - اصناف - شهرداری - معاون - ورزشی - فرهنگی - مذهبی - کتابخانه - مراکز - پروژه - امامزاده - تجاری - الصابر - شبستان - امیرزاده - ادامه - درخصوص - مشاغل - صنایع - عمرانی - امکانات - مجموعه - ساماندهی - محمدی - ابراز - اقدام - نورپردازی - اینکه - برابر - تهران - ایمنی - اداری - تغییر - اندیشی - ارائه - خدماتی - اجرایی - مناسبت - اعیاد - موضوعات -

نظر شما در مورد : برخورد با اصناف خطرناک شمال تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*