حضور بانک‌مسکن در ۲۰۱۸ FINEX

تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 - ساعت : 07:44

کد مطلب: 48388 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حضور بانک‌مسکن در ۲۰۱۸ FINEX

مازندشورا: بانک مسکن به همراه شرکت‌های زیر مجموعه خود، در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه FINEX۲۰۱۸ شرکت خواهد کرد، تا جدیدترین محصولات خود را به مخاطبان ارائه کند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از بانک مسکن، یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه ۴ چهار روزه، بانک مسکن با همراهی شرکت های زیر مجموعه نظیر «شرکت تامین سرمایه بانک مسکن»، «شرکت واسپاری مسکن»، «شرکت کارگزاری بانک مسکن»، «شرکت گروه سرمایه گذاری بانک مسکن»، «گروه مالی بانک مسکن» و «صندوق ره آورد آباد بانک مسکن» شرکت خواهد کرد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری‌های آتی خود را معرفی کنند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #نمایشگاه #شرکتهای #سرمایه #زمینه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حضور بانک‌مسکن در ۲۰۱۸ FINEX

*

*


X https://sport45.site/