تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 - ساعت : 08:54

کد مطلب: 48391 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جاده های خراسان رضوی مه گرفته و لغزنده است

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران و پدیده مه گرفتگی موجب لغزندگی سطح جاده ها و کاهش دید افقی رانندگان در برخی مناطق استان شده است.

مازندشورا:علیرضا خجسته افزود: بر اساس تصاویر دریافتی از سامانه های نظارت تصویری و گزارش راهداران بارشها که از دو روز پیش آغاز شده امروز 26 فروردین نیز در شهرستانهای گناباد، کلات و درگز ادامه دارد.
وی ادامه داد: مه گرفتگی نیز در جاده های مشهد - کلات محدوده گردنه گوجگی، فریمان - مشهد محدوده سنگ بست، باغچه - نیشابور محدوده گردنه شریف آباد، باغچه - تربت حیدریه، قوچان - امامقلی و تربت جام - صالح آباد محدوده گردنه بنی تاک موجب کاهش دید افقی رانندگان شده است. 
معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی همچنین گفت: مسیر روستایی چاهشور در جاده خواف - سلامی به طول 2 کیلومتر بخاطر جریان سیلاب تا اطلاع ثانوی مسدود است اما سایر جاده های استان باز بوده و رفت و آمد خودروها در آنها به صورت عادی و روان در جریان است.
خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که 6 هزار و 422 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است. این استان علاوه بر 51 گردنه به طول 545 کیلومتر در جاده های بین شهری، 172 گردنه به طول 574 کیلومتر در جاده های روستایی و 136 محل کولاک و مه گیر به طول 586 کیلومتر دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #کیلومتر #گردنه #محدوده #روستایی #خراسان #استان #جریان #باغچه #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جاده های خراسان رضوی مه گرفته و لغزنده است

*

*


X https://sport45.site/