مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48395 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 -ساعت : 09:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تهران بایدبراساس نگاه اکثریت رای‌دهندگان اداره شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس با اشاره به اهمیت و توجه به نظر و خواست اقلیت به‌عنوان یکی از الزامات دموکراسی، بر لزوم به کرسی نشستن نظر اکثریت در اداره امور تاکید کرد و گفت: شهروندان پس از اتفاقات اخیر درشهرداری تهران، منتظر هستند که خروجی تصمیم شورا را ببینند.

مازندشورا:فاطمه سعیدی با اشاره به اهمیت بحث انتخاب شهردار تهران که قرار است در هفته جاری در دستورکار شورای شهر پایتخت باشد، گفت: شورای شهر تهران در هفته جاری مساله انتخاب شهردار را در دستورکار قرار خواهد داد و شهروندان پس از اتفاقات اخیر در شهرداری تهران، منتظر هستند که خروجی تصمیم شورا را ببینند.

وی با اشاره به مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف اجرایی اظهار کرد: امروز دیگر مردم از ما نمی‌پذیرند که بگوییم نمی‌گذارند کار کنیم. مردم رای داده‌اند و باید اثر رای‌شان را ببینند. بنابراین شورای شهر تهران در انتخاب شهردار پایتخت باید مدیری در سطح ملی، پاک‌دست و توانمند را انتخاب کند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر لزوم پایبندی به رای و نظر مردم که برآمده از انتخابات است، تاکید کرد: شهر باید مطابق میل آن کسانی اداره شود که اعضای شورا را انتخاب کرده‌اند.

این عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس خاطرنشان کرد: البته رعایت حقوق اقلیت هم از الزامات دموکراسی است اما اکثریت رای‌دهندگان منتظر هستند تا ثمره رای خود را ببینند.

سعیدی در پایان تصریح کرد: از این جهت انتخاب شهردار، پیام مستقیم به رای‌دهندگان است؛ پیامی که می‌تواند در تصمیم بعدی آنها برای مشارکت در انتخابات و حتی امید به اصلاح موثر باشد.

منبع:ایلنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - شورا - شهردار - شورای - رای‌دهندگان - ببینند - شورای شهر - تاکید - انتخابات - مجلس - اکثریت - منتظر - اداره - اشاره - دستورکار - پایتخت - سعیدی - تصمیم -

نظر شما در مورد : تهران بایدبراساس نگاه اکثریت رای‌دهندگان اداره شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها