راهداری و حمل‌ونقل دو سرفصل حساس در اقتصاد ملی

تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 - ساعت : 09:47

کد مطلب: 48404 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون راهداری هرمزگان عنوان کرد:

راهداری و حمل‌ونقل دو سرفصل حساس در اقتصاد ملی

مازندشورا: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان از دو بخش راهداری و حمل‌ونقل به عنوان دو سرفصل حساس در اقتصاد ملی نام برد و گفت: ارتقاء سطح ایمنی جاده‌ها از مهمترین اولویت‌های معاونت راهداری است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان، میرداد میردادی در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان که به منظور پیگیری در جهت تخصیص اعتبارات حوزه راهداری صورت گرفت، اظهار کرد: اصلاح و ایمن‌سازی راه‌ها و نظام‌مند شدن حمل‌ونقل جاده‌ای از راهکارهای مهم در حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای است.

وی در ادامه با بیان اینکه اعتبارات تخصیصی به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جوابگوی حجم کار نیست، خواستار حمایت‌های بیشتر در جهت افزایش اعتبارات امسال این اداره کل و احیای برخی از سرفصل‌هایی که در گذشته وجود داشت اما در سال گذشته حذف گردیده بود، شد.

میردادی، از تسطیح و رگلاژ راه‌های روستایی خاکی و کوهستانی جاده‌ای به طول شش هزار کیلومتر در سطح استان، رفع نقاط حادثه خیر، اصلاح شانه خاکی، خط‌کشی، ترمیم تابلوها، اصلاح شیب شیروانی و پاک‌سازی حریم راه‌ها و تیغ‌زنی راه‌های روستایی به عنوان دیگر سرفصل‌هایی یاد کرد که نیازمند تخصیص اعتبار است.

صالح دریانورد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هرمزگان نیز ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در استان، در زمینه تخصیص اعتبارات لازم در این حوزه قول مساعد داد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #راهداری #جاده‌ای #حمل‌ونقل #اعتبارات #استان #اداره #هرمزگان #اصلاح #تخصیص #روستایی #سرفصل‌هایی #راه‌های #گذشته #مدیریت #عنوان #میردادی #برنامه‌ریزی #راه‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راهداری و حمل‌ونقل دو سرفصل حساس در اقتصاد ملی

*

*


X https://sport45.site/