شهردار کیاسر عزل شد/ بیان دلایل برکناری

تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 48411 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس شورای شهر کیاسر:

شهردار کیاسر عزل شد/ بیان دلایل برکناری

مازندشورا: رئیس شورای شهر کیاسر از عزل شهردار این شهر خبر داد و گفت: پس از طی مراحلی قانونی مراتب عزل شهردار به فرمانداری و استانداری اعلام شده است.

مازندشورا:محمدابراهیم ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره اتفاقات ایجاد شده برای عزل شهردار کیاسر، با بیان اینکه جلسه‌ای روز چهارشنبه هفته گذشته با حضور پنج عضو شورای شهر کیاسر برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه راجع به مسائل و مشکلات شهری و تعیین تکلیف شهردار صبحت‌های مطرح شده است، دو عضو شورا مخالف عزل شهردار و دو نفر دیگر نسبت به عملکرد شهردار انتقاد داشتند که در نهایت سه عضو شورا رای به عزل شهردار داده و دو نفر دیگر مصوبات جلسه را امضا نکردند.
رئیس شورای شهر کیاسر با اعلام اینکه پس از طی مراحلی قانونی مراتب عزل شهردار به فرمانداری و استانداری اعلام شده است، گفت: یکی از مباحث جدی عزل شهردار همزمان فعالیت وی در شورای روستا و شهرداری بود که فعالیت وی در شورا روستای معلم‌کلا و همزمانی آن در شهرداری جز مغایرت‌های قانونی است.


وی با اعلام اینکه بر اساس تبصره دو ماده 80 شهردار همزمان نمی‌تواند عضو شورا باشد،گفت: مستندات قانونی در این ارتباط موجود است.


ابراهیمی در ارتباط با انتصاب شهردار جدید برای این شهر، بیان کرد: چندین گزینه برای انتخاب شهردار وجود دارد که پس از تعیین تکلیف وضعیت فعلی نسبت به انتخاب شهردار جدید اقدام می‌شود.


وی اضافه کرد: در حال حاضر سرپرست شهرداری کیاسر معرفی شده است و فعالیت قانونی این مجموعه در حال پیگیری است.


86004/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهردار #شورا #کیاسر #شورای #قانونی #فعالیت #شورای شهر #شهرداری #اعلام #اینکه #ابراهیمی #ارتباط #تعیین #تکلیف #همزمان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شهردار کیاسر عزل شد/ بیان دلایل برکناری

*

*


X https://sport45.site/