مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48416 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 -ساعت : 11:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اشکوریان نشان قهرمانی تکواندو نوجوانان جهان را بر گردن آویخت

سرپرست هیأت تکواندو مازندران:

اشکوریان نشان قهرمانی تکواندو نوجوانان جهان را بر گردن آویخت

مازندشورا: سرپرست هیأت تکواندو مازندران گفت: علی اشکوریان در مسابقات تکواندو نوجوانان قهرمانی جهان موفق به کسب نشان طلا شد.

مازندشورا:حسین بریمانی امروز در شهرستان ساری، با اشاره به درخشش تکواندوکار مازندرانی در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان اظهار کرد: علی اشکوریان در مسابقات تکواندو نوجوانان قهرمانی جهان موفق به کسب نشان طلا شد.

وی تصریح کرد: دوازدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان 2018 با حضور 950 هوگوپوش زن و مرد از 118 کشور به میزبانی تونس در سالن ساله کوارت الحمامات برگزار شد در نهایت با درخشش تکواندوکار مازندرانی، تیم ملی ایران با هفت نشان طلا و دو نشان برنز عنوان قهرمانی جهان را بدست آورد.

سرپرست هیأت تکواندو مازندران در ادامه گفت: علی اشکوریان تکواندوکار اهل تنکابن استان مازندران در وزن 73- کیلوگرم که در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان عنوان نایب قهرمانی را کسب کرده بود، در این رقابت‌ها نیز توانست نشان طلا را در کارنامه خود ثبت کند.

این مسؤول افزود: هوگوپوش مازندرانی در نخستین گام میخاییل سوکولف از روسیه را 19 بر 10 شکست داد و راهی مرحله بعد شد.

بریمانی یادآور شد: در دومین دیدار به مصاف ساموئله بالیوا ایتالیایی رفت و با نتیجه 22 بر 8 به برتری رسید، وی در ادامه برابر جیهون سئونگ از کره‌جنوبی 16 بر 10 پیروز شد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: اشکوریان در مرحله یک‌چهارم فاهد اسبیهی از اردن را 19 بر 12 مغلوب خویش ساخت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

بریمانی در ادامه گفت: ملی پوش مازندرانی پس از آن رو در روی بدر آچاب بلژیکی قرار گرفت و در پایان دیداری حساس و نفس‌گیر نتیجه را 14 بر 13 به نفع خود به پایان رساند.

وی افزود: اشکوریان نماینده شایسته کشورمان در فینال این رقابت‌ها نیز توانایی خود را ثابت نمود و موفق شد آدرین وجتکویاک تکواندوکار اهل لهستان را با نتیجه 26 بر 6 آدرین با اقتدار شکست دهد و عنوان نخست جهان را در تاریخ تکواندوی نوجوانان 2018 به نام خود ثبت کرد.

سرپرست هیأت تکواندو مازندران تصریح کرد: در این پیکارها محمد رستم‌نژاد و مهسا کیا دلیری به عنوان دو تکواندوکار دیگر از مازندران حضور داشتند که در حین شایستگی موفق به کسب مدال نشدند.

بریمانی در پایان گفت: در این مسابقات وحید عبدالهی به عنوان سرمربی، رشید فتاحی از مازندران و وحید ناصری به عنوان مربیان حضور داشتند.

86005/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قهرمانی - عنوان - مازندران - تکواندو - مسابقات - تکواندوکار - اشکوریان - نوجوانان - بریمانی - مازندرانی - ادامه - نتیجه - پایان - سرپرست - مرحله - داشتند - آدرین - تصریح - درخشش - هوگوپوش - رقابت‌ها - مسؤول - افزود -

نظر شما در مورد : اشکوریان نشان قهرمانی تکواندو نوجوانان جهان را بر گردن آویخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*