تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 48426 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتراض شدید سالاری به استعفاها

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهرتهران با اشاره به استعفای برخی از معاونین ومدیران شهرداری تهران گفت:‌ اعتراض شدید خود را نسبت به این افراد ابراز می‌کنم؛ چرا که این استعفا به معنی عدم همراهی با شهروندان است.

مازندشورا:محمد سالاری در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: باید از همراهی معاونین و مدیران شهرداری تهران با سرپرست منتخب شورای اسلامی شهر تهران در مرحله گذار قدردانی کنم. تک تک مدیران شهرداری تهران فعالیت و نحوه فعالیتشان توسط اعضای شورای شهر تهران رصد می شود.

وی افزود: اعتراض شدید خودم را نسبت به اعتراض برخی از مدیران و معاونین اعلام می‌کنم؛ چراکه این استعفا به معنای عدم همراهی با شهروندان است و انتظار داشتم دراین دوران معاونین و مدیران بیش از گذشته سرپرست شهرداری تهران را همراهی کنند.

سالاری تاکید کرد: درباره ارائه خدمات فنی و مهندسی ساختمان نیز تذکری دارم و درخواست می‌کنم آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در این خصوص جلسه‌ای بگذارند و این مشکل راحل کنند. در حال حاضر ارائه خدمات مهندسی به دلیل اختلاف وزارت راه و شهرسازی با وزارت کشور در بلاتکلیفی است واز رییس شورا درخواست می‌کنم معاونین وزارت‌خانه‌های راه و شهرسازی و وزارت کشور را دعوت کند تا هرچه زودتر این معضل حل و فصل شود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #معاونین #شورا #مدیران #اعتراض #وزارت #همراهی #سالاری #شهرداری #شورای #شهرسازی #شورای شهر #می‌کنم #استعفا #سرپرست #ارائه #خدمات #مهندسی #درخواست

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعتراض شدید سالاری به استعفاها

*

*


X https://sport45.site/