تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 - ساعت : 14:33

کد مطلب: 48446 چاپ به اشتراگ گذاشتن

۹۰درصدپروژه های شهرداری تبریزنیمه تمامند

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی گفت: ۹۰ درصد پروژه های شهرداری تبریز نیمه تمام هستند.

مازندشورا: غلام حسین مسعودی ریحان ظهر امروز یک شنبه در جلسه شورای شهر تبریز با اظهار بر اینکه بالای ۹۰ درصد پروژه های ما جزو پروژه ها نیمه تمام هستند، گفت: اولویت اصلی ما اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام است و باید در این خصوص متوجه باشیم هر چه مدت زمان اجرای پروژه های مان طولانی باشد، زیان ده خواهند شد و بهتر است بر روی پروژه های نیمه تمام متمرکز شویم.

وی با بیان اینکه ما نباید توازن بودجه را به نحوی تغییر دهیم که پروژه های نیمه تمام مان همچنان نیمه تمام باقی بمانند، ابراز داشت: با رویکرد فعلی پیش بینی شده در بودجه سال جاری، شروع پروژه های غیر ضروری جدید را به مصلحت شهر نمی دانم.

این عضو شورا در بررسی بند مرتبط با بحث تکمیل سالن همایش بین المللی و پیش بینی اعتبار ۱۴ میلیاردی برای آن، نیز گفت: این سالن همایش تبدیل به یک معضل شده، و نیازمند شفاف سازی است.

مسعودی ریحان در بند ۲۵ در ارتباط با ساماندهی باغ های اطراف شهر برای اسکان یا تبدیل آن ها به محلی برای گردش گردشگران و نیز تملک پارک های لاله و ... ادامه داد: ساماندهی این باغ ها به شرط کشت و زرع خود اهالی خوب است، اما بهتر است به جای اعتبار چهار میلیاردی پیش بینی شده، ۴۰ میلیارد تومان پیش بینی شود، چون با نظر به مشکل و بحران آب، مسئله آب شرب تبریز و فرو نشست قنات های مان این اعتبار نیازمند بازبینی است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #اعتبار #میلیاردی #تبدیل #نیازمند #شورا #ساماندهی #همایش #ریحان #تبریز #اینکه #بودجه #مسعودی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ۹۰درصدپروژه های شهرداری تبریزنیمه تمامند

*

*


X https://sport45.site/