مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48448 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 -ساعت : 14:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای طرح کاهش فشار آب درهمدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: طبق اعلام شرکت آب و فاضلاب استان همدان، طرح کاهش فشار آب از دقایق اولیه بامداد تا ۵ صبح در تمام نقاط شهر همدان اجرا می شود.

مازندشورا:بر اساس برنامه اعلامی در جراید و رسانه های رسمی، کاهش فشار آب از ساعت ۱۲ شب تا ۵ صبح در تمام نقاط شهر همدان اجرا می شوذ که به تبع آن کاهش فشار در طبقات بالایی ساختمان ها به شکل افت شدید فشار و در حد قطع آب مشاهده می شود.

این اطلاعیه اضافه کرده است: شبکه های توزیع در تمام سطح شهر دارای آب بوده و در طبقات همکف مشترکین از حداقل آب برخوردار هستند.

شرکت آب و فاضلاب استان همدان از همشهریان درخواست کرده برای گذر از شرایط کم آبی موجود با صبوری و درایت نهایت همراهی را با خدمتگزاران خود داشته باشند.

این اطلاعیه یادآور شده است: به دلیل انجام عملیات جابجایی خط برگشت مخزن شماره ۴ توسط پیمانکار خط کنار گذر شهر اسدآباد، از ساعت ۱۴ تا ۱۸روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه آب مناطق شهرک های فرهنگیان، جانبازان، شهرداری، قندی به خزاعی، شمس آباد و پشت بیمارستان امیرالمومنین(ع) قطع خواهد شد.

همچنین به علت شکستگی خط انتقال اصلی آب شهر قهاوند، آب در این شهر از ساعت ۹ صبح امروز قطع شده و تا ساعت ۱۵ بعدازظهر یکشنبه ۲۶ فروردین ادامه دارد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فروردین - یکشنبه - اطلاعیه - طبقات - همدان -

نظر شما در مورد : اجرای طرح کاهش فشار آب درهمدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*