تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 - ساعت : 14:38

کد مطلب: 48448 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای طرح کاهش فشار آب درهمدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: طبق اعلام شرکت آب و فاضلاب استان همدان، طرح کاهش فشار آب از دقایق اولیه بامداد تا ۵ صبح در تمام نقاط شهر همدان اجرا می شود.

مازندشورا:بر اساس برنامه اعلامی در جراید و رسانه های رسمی، کاهش فشار آب از ساعت ۱۲ شب تا ۵ صبح در تمام نقاط شهر همدان اجرا می شوذ که به تبع آن کاهش فشار در طبقات بالایی ساختمان ها به شکل افت شدید فشار و در حد قطع آب مشاهده می شود.

این اطلاعیه اضافه کرده است: شبکه های توزیع در تمام سطح شهر دارای آب بوده و در طبقات همکف مشترکین از حداقل آب برخوردار هستند.

شرکت آب و فاضلاب استان همدان از همشهریان درخواست کرده برای گذر از شرایط کم آبی موجود با صبوری و درایت نهایت همراهی را با خدمتگزاران خود داشته باشند.

این اطلاعیه یادآور شده است: به دلیل انجام عملیات جابجایی خط برگشت مخزن شماره ۴ توسط پیمانکار خط کنار گذر شهر اسدآباد، از ساعت ۱۴ تا ۱۸روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه آب مناطق شهرک های فرهنگیان، جانبازان، شهرداری، قندی به خزاعی، شمس آباد و پشت بیمارستان امیرالمومنین(ع) قطع خواهد شد.

همچنین به علت شکستگی خط انتقال اصلی آب شهر قهاوند، آب در این شهر از ساعت ۹ صبح امروز قطع شده و تا ساعت ۱۵ بعدازظهر یکشنبه ۲۶ فروردین ادامه دارد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #فروردین #یکشنبه #اطلاعیه #طبقات #همدان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای طرح کاهش فشار آب درهمدان

*

*


X https://sport45.site/