مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48458 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردین 1397 -ساعت : 18:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هشدار تلویحی عارف به محسن هاشمی در مورد شهردار بعدی تهران:

اعضای شورای شهر به میثاق خود احترام بگذارند

مازندشورا: شهردارآنلاین: محمدرضا عارف رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان امروز در هشداری تلویحی به محسن هاشمی رفسنجانی تاکید کرد که اعضای شورای شهر باید به میثاق نامه پایبند باشند و برای شهردار شدن از شورای شهر خارج نشوند. این هشدار در حالی مطرح شده است که در میان اعضای شورای شهر تنها فردی که به عنوان گزینه احتمالی برای شهرداری تهران مطرح است «محسن هاشمی رفسنجانی است»

مازندشورا: رییس فراکسیون امید مجلس گفت: اعضای شورای شهر باید مطابق میثاق‌‌نامه‌ای که امضا کردند به تعهداتشان پایبند باشد و به آن عمل کنند که طبیعتا احترام به رای مردم گذاشتن و حضور در شورای شهر است. 

به گزارش اعتمادآنلاین،  محمدرضا عارف نماینده تهران  تاکید کرد: اعضای شورای شهر باید به رای مردم احترام بگذارند و در شورای شهر حضور داشته باشند.

در ادامه مشروح این گفت و گو را می خوانید:

با توجه به میثاق نامه‌هایی که اعضای شورای شهر تهران قبل از ورود به شورا امضا کردند، عدم خروج اعضای شورای شهر چقدر اهمیت دارد؟

ما میثاق‌نامه را گرفتیم برای اینکه اجرا شود و انتظارمان از تمام اعضای شورای شهر در تمام شهرستانها این است که به امضا و میثاقشان احترام بگذارند و این خواهش و دغدغه ما است.

یعنی از شورای شهر خارج نشوند؟

آنها باید به تعهدات خود مطابق میثاق‌نامه عمل کنند که طبیعتا احترام به رای مردم و حضور در شورای شهر است.

با توجه به رای مردم به اصلاح طلبان برای حضور در شورای شهر تهران چقدر مهم است که شهردار بعدی تهران نزدیک به جریان اصلاحات باشد؟

شهردار باید یک شخص کارآمد و توانا باشد تا بتواند مشکلات شهر را حل کند و این اولویت اصلی ما است. همچنین شهردار بعدی تهران باید بتواند تعامل خوبی را با تمامی نهادها و کسانی که در ارائه خدمات در شهر و رشد و توسعه شهر نقش دارند، داشته باشد.

از نظر شما شهردار تهران باید چه معیارهایی داشته باشد؟

معیارها مشخص است و شورا بر روی آن کار کرده است و اعلام می کند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورا - شورای شهر - شورای - تهران - اعضای - شهردار - احترام - بگذارند - مطابق - میثاق - بتواند - باشد؟ - میثاق‌نامه - طبیعتا -

نظر شما در مورد : اعضای شورای شهر به میثاق خود احترام بگذارند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها