مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48459 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف خنجر عتیقه در محمودآباد

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف خنجر عتیقه در محمودآباد

مازندشورا: جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک قبضه خنجر عتیقه به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد و گفت: در بازدیدهای به عمل آمده از منزل متهم یک قبضه خنجر عتیقه کشف شده است.

مازندشورا:حسن مفخمی‌شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری از کشف یک قبضه خنجر عتیقه به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد و افزود: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری شیء عتیقه توسط فردی در شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: پس از بررسی‌های همه جانبه ماموران موفق شدند متهم را که دارای سابقه سرقت و اعتیاد به مواد مخدر نیز بوده شناسایی کنند.

مفخمی تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضایی با تشکیل تیم عملیاتی متشکل از ماموران پلیس امنیت عمومی، آگاهی و مبارزه با مواد مخدر، متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر شده است.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، اظهار داشت: در بازدیدهای به عمل آمده از منزل متهم یک قبضه خنجر عتیقه به ارزشی بالغ بر 2 میلیارد و500 میلیون ریال کشف شده است.

مفخمی در پایان گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عتیقه - انتظامی - ماموران - شهرستان - جانشین - محمودآباد - فرمانده - مازندران - مفخمی - قضایی - تشکیل - عملیاتی - میلیون - میلیارد - افزود - موضوع -

نظر شما در مورد : کشف خنجر عتیقه در محمودآباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها