مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4846 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 مرداد 1395 -ساعت : 22:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابل خبر داد:

عملیات اجراي خط كشي در سطح راه هاي شهرستان بابل

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابل از اجرای عملیات گسترده خط کشی در سطح محورهای ارتباطي این شهرستان خبر داد و عنوان نمود : محور "گنج افروز" و محور" فيروزجاء _ خليل كلا_ آري " از جمله محورهاي بوده كه عمليات خط كشي در آنها صورت پذيرفت.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان، مهندس محمدرضا بازيار ضمن اعلام این مطلب افزود : خط کشی راهها که از مقرون به صرفه ترین نوع علائم ایمنی محسوب می گردند مستقیما در دید راننده قرار گرفته و با وی یک حس نزدیک و متقابل برقرار می نمایند.

وی ادامه داد: از این رو این اداره به منظور افزایش ایمنی محور ، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بخصوص در زمان مه گیر بودن مناطق کوهستانی در شب با دید محدود ، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان در دستور کار خود قرار داد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابل یکی از اهداف اجرای خط کشی در سطح محورها را تعیین محدودیتهای حرکت برای هریک از کاربران عنوان و خاطر نشان ساخت: محور "گنج افروز "بطول 40 كيلومتر و محور "فيروزجاء _خليل كلا _آري" بطول 38 كيلومتر عمليات خط كشي  در انها صورت پذيرفت .

وي اظهار داشت: از 10310 کیلومتر راه موجود در مازندران ، مقدار1235 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان بابل  واقع شده است.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - اداره - شهرسازی - كيلومتر - کیلومتر - اجرای - ایمنی - عملیات - کاربران -

مطالب مرتبط با : عملیات اجراي خط كشي در سطح راه هاي شهرستان بابل
نظر شما در مورد : عملیات اجراي خط كشي در سطح راه هاي شهرستان بابل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها