مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48460 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای طرح اوقات فراغت همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و تابستان

امام جمعه بهشهر عنوان کرد

اجرای طرح اوقات فراغت همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و تابستان

مازندشورا: امام جمعه بهشهر با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با ایام تابستان گفت: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان با ایام تابستان باید برنامه‌های فرهنگی درباره اوقات فراغت جوانان اندیشیده شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری امشب در جمع اعضای هیأت برگزاری فوتبال جام رمضان، اظهار کرد: ورزش و فعالیت بدنی، ضامن سلامتی است و سلامتی نیز ناشی از تعادلی‌ست که در ابعاد جسمانی، روانی و اجتماعی ایجاد شود.

وی با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با ایام تابستان اظهار کرد: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان با ایام تابستان باید برنامه‌های فرهنگی درباره اوقات فراغت جوانان اندیشیده شود.

امام جمعه بهشهر افزود: قرآن برای هدایت و کمال انسان‌ها نازل شده است و در ایام رمضان مردم توجه بیشتری به قرآن و دعا دارند.

این مسؤول با اشاره به کاهش سطح جرایم در ماه رمضان بیان کرد: با کار فرهنگی می‌توان بسیاری از بداخلاقی‌ها را حل کرد و کاهش جرم و جنایت در این ماه نسبت به سایر ماه‌ها نشان از این مهم دارد.

جباری با بیان اینکه جام رمضان باید رنگ و بوی بیشتری از معنویت داشته باشد، تصریح کرد: برنامه‌ریزان جام رمضان در شهرستان باید برنامه‌های ورزشی و فرهنگی را توام با فضای معنوی در نظر بگیرند.

وی با تاکید بر دقت در برنامه‌ریزی در این ایام ، اظهار کرد: جام رمضان نباید با ماه رمضان مغایرت داشته باشد و این نگاهِ همه علماست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهشهر با اشاره به انتقاد ائمه جماعات به ساعات برگزاری جام رمضان بیان کرد: زمان برگزاری جام باید طوری طراحی شود که علاقه‌مندان از فضای معنوی در این ماه دور نمانند و شاهد خلوت بودن مساجد نباشیم.

این مسؤول با تاکید بر خلاقیت در کارها گفت: مسؤولان ورزشی باید با خلاقیت و ابتکار اوقات فراغت جوانان را پر کنند تا جوانان از گرایش به مسائلی که منجر به بروز و افزایش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود دور شوند.‌

جباری بابیان اینکه ماه رمضان، ماهِ نزول قرآن، خودسازی، توبه است، اظهار کرد: جام رمضان باید جامِ هدایت جوانان به قرآن باشد و باید با برنامه‌ریزی صحیح شور و هیجان را به سمت کمال هدایت کنیم.

وی خطاب به مسؤولان ورزشی گفت: مسؤولان باید بدانند شادابی و نشاط جوانان نیازمند توجه به ورزش است و هدایت یک جوان با هدایت کل بشریت برابری می‌کند.

86049/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رمضان - جوانان - هدایت - اظهار - بهشهر - فرهنگی - مسؤولان - ورزشی - اشاره - برگزاری - تابستان - فراغت - جباری - مبارک - اوقات - معنوی - برنامه‌ریزی - خلاقیت - تاکید - بیشتری - اجتماعی - سلامتی - برنامه‌های - شهرستان - مسؤول - اینکه -

نظر شما در مورد : اجرای طرح اوقات فراغت همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و تابستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*