مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48461 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اقتصاد قوی اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت است

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

اقتصاد قوی اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت است

مازندشورا: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه امنیت امروز نباید سبب غفلت شود، گفت: امروز اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت، داشتن یک اقتصاد قوی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید دارند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سمیه قاسمی‌طوسی بعد از ظهر امروز در دیدار فرمانده و اعضای لشکر مردمی حضرت زینب(س) که در استانداری مازندران برگزار شد، با بیان اینکه شهدا از تمنیات مادی جدا بودند، اظهار کرد: آنها در بهترین دوران زندگی خود از تمام مسائلی که برای یک جوان مایه شور و اشتیاق و انگیزه است، گذشتند و از شهر و دیار خود رفتند تا برای حفظ امنیت کشور دفاع و در این راه، جان خود را تقدیم کنند.

وی افزود: امنیت امروز نباید سبب غفلت شود و از خیلی از مسائل دور باشیم یا آنها را فراموش کنیم، امروز اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت، داشتن یک اقتصاد قوی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید دارند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه باید در اقتصاد حرفی برای گفتن داشته باشیم، ادامه داد: گاهی می‌بینیم که یک کشور کوچک، علیه ایران حرف‌هایی به زبان می‌آورد، این سخنان و موضع‌گیری‌ها به این دلیل است که آنها اقتصاد خوبی دارند و با این ابزار به پیش می‌روند.

وی با قدردانی از همت بانوان لشکر مردمی حضرت زینب(س) در جمع‌آوری و ارسال کمک برای مدافعان حرم و مردم آسیب‌دیده در کرمانشاه و سایر مناطق حتی در خارج از مرزها، گفت: امروز در این سنگر و در این شرایط باید همانند شهدا پیشتاز باشیم، اکنون جنگ و جبهه تغییر یافته و باید در جبهه اقتصادی پیروز باشیم و بگذاریم مردم نیز با ما هم‌نوایی کنند.

قاسمی‌طوسی با این درخواست که لشکر حضرت زینب(س) در بخش اقتصادی فعال باشد، اظهار کرد: از همه نیروها و اقشار در برگزاری فعالیت‌ها و نوشتن برنامه‌های اقتصادی با محوریت اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی و خوداتکایی خانواده‌ها استفاده شود.

وی گفت: با مشارکت زنان روستایی و اعضای شوراها و دهیاران، یک بسیج و یک جریان مردمی اقتصادی مقتدر راه بیندازید.

* فرزندان شهدای مدافع حرم مظلوم هستند

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران نیز در سخنانی با تقدیر از بنیان‌گذاران لشکر مردمی حضرت زینب(س) اظهار امیدواری کرد؛ همان‌طور که لشکر 25 کربلا زبانزد خاص و عام است، لشکر حضرت زینب(س) نیز با فعالیت‌های مؤثر خود تأثیرات شگرفی را در جامعه بگذارد.

آرزو ولی‌پور ادامه داد: فرزندان شهدای مدافع حرم از مظلوم‌ترین افراد جامعه هستند، در دهه 60 شور و اشتیاق خاصی برای رفتن به جبهه‌ها بود اما اکنون شرایط این‌گونه نیست و در اطراف می‌بینند تازیانه‌ها و زخم‌زبان‌ها را ... که همه این‌ها مسؤولیت‌ها را بیشتر می‌کند.

وی در پایان گفت: از شهدا و از پدران شهید خود مدد می‌جوییم که کشور به همه فرزندان میهن به‌ویژه فرزندان شهدا افتخار کند. 

86001/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اقتصاد - امروز - باشیم - اقتصادی - فرزندان - امنیت - مردمی - شرایط - مازندران - اظهار - بانوان - مدیرکل - استانداری - شهدای - مدافع - جامعه - اکنون - دارند - اینکه - اعضای - اشتیاق - قاسمی‌طوسی - اصلی‌ترین - ادامه -

نظر شما در مورد : اقتصاد قوی اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*