اقتصاد قوی اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت است

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48461 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

اقتصاد قوی اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت است

مازندشورا: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه امنیت امروز نباید سبب غفلت شود، گفت: امروز اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت، داشتن یک اقتصاد قوی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید دارند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سمیه قاسمی‌طوسی بعد از ظهر امروز در دیدار فرمانده و اعضای لشکر مردمی حضرت زینب(س) که در استانداری مازندران برگزار شد، با بیان اینکه شهدا از تمنیات مادی جدا بودند، اظهار کرد: آنها در بهترین دوران زندگی خود از تمام مسائلی که برای یک جوان مایه شور و اشتیاق و انگیزه است، گذشتند و از شهر و دیار خود رفتند تا برای حفظ امنیت کشور دفاع و در این راه، جان خود را تقدیم کنند.

وی افزود: امنیت امروز نباید سبب غفلت شود و از خیلی از مسائل دور باشیم یا آنها را فراموش کنیم، امروز اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت، داشتن یک اقتصاد قوی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید دارند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه باید در اقتصاد حرفی برای گفتن داشته باشیم، ادامه داد: گاهی می‌بینیم که یک کشور کوچک، علیه ایران حرف‌هایی به زبان می‌آورد، این سخنان و موضع‌گیری‌ها به این دلیل است که آنها اقتصاد خوبی دارند و با این ابزار به پیش می‌روند.

وی با قدردانی از همت بانوان لشکر مردمی حضرت زینب(س) در جمع‌آوری و ارسال کمک برای مدافعان حرم و مردم آسیب‌دیده در کرمانشاه و سایر مناطق حتی در خارج از مرزها، گفت: امروز در این سنگر و در این شرایط باید همانند شهدا پیشتاز باشیم، اکنون جنگ و جبهه تغییر یافته و باید در جبهه اقتصادی پیروز باشیم و بگذاریم مردم نیز با ما هم‌نوایی کنند.

قاسمی‌طوسی با این درخواست که لشکر حضرت زینب(س) در بخش اقتصادی فعال باشد، اظهار کرد: از همه نیروها و اقشار در برگزاری فعالیت‌ها و نوشتن برنامه‌های اقتصادی با محوریت اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی و خوداتکایی خانواده‌ها استفاده شود.

وی گفت: با مشارکت زنان روستایی و اعضای شوراها و دهیاران، یک بسیج و یک جریان مردمی اقتصادی مقتدر راه بیندازید.

* فرزندان شهدای مدافع حرم مظلوم هستند

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران نیز در سخنانی با تقدیر از بنیان‌گذاران لشکر مردمی حضرت زینب(س) اظهار امیدواری کرد؛ همان‌طور که لشکر 25 کربلا زبانزد خاص و عام است، لشکر حضرت زینب(س) نیز با فعالیت‌های مؤثر خود تأثیرات شگرفی را در جامعه بگذارد.

آرزو ولی‌پور ادامه داد: فرزندان شهدای مدافع حرم از مظلوم‌ترین افراد جامعه هستند، در دهه 60 شور و اشتیاق خاصی برای رفتن به جبهه‌ها بود اما اکنون شرایط این‌گونه نیست و در اطراف می‌بینند تازیانه‌ها و زخم‌زبان‌ها را ... که همه این‌ها مسؤولیت‌ها را بیشتر می‌کند.

وی در پایان گفت: از شهدا و از پدران شهید خود مدد می‌جوییم که کشور به همه فرزندان میهن به‌ویژه فرزندان شهدا افتخار کند. 

86001/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اقتصاد #امروز #باشیم #اقتصادی #فرزندان #امنیت #مردمی #شرایط #مازندران #اظهار #بانوان #مدیرکل #استانداری #شهدای #مدافع #جامعه #اکنون #دارند #اینکه #اعضای #اشتیاق #قاسمی‌طوسی #اصلی‌ترین #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اقتصاد قوی اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت است

*

*


X https://sport45.site/