تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48463 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسؤول واحد موسیقی حوزه هنری مازندران خبر داد

رونمایی از تولیدات موسیقیایی حوزه هنری مازندران در هفته هنر انقلاب

مازندشورا: مسؤول واحد موسیقی حوزه هنری مازندران از رونمایی تولیدات موسیقیایی در آخرین روز از هفته هنر انقلاب خبر داد و گفت: این برنامه ساعت 17 فردا از سیمای مازندران پخش می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی حوزه هنری مازندران، سید جلال محمدی اظهار کرد: به‌مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در ویژه‌برنامه «روج نشون» روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه 97 ساعت 17، از سه تولید موسیقیایی حوزه هنری مازندران رونمایی می‌شود.

وی افزود: در «روج نشون» از سه آلبوم «عاشق زارم» در منقبت حضرت محمد(ص،«آفتاب این سامون» در مدح امام رضا(ع)و «روج» براساس اشعار نیما یوشیج، رونمایی می‌شود.

مسؤول واحد موسیقی حوزه هنری مازندران تصریح کرد: گروه موسیقی آوای تبری و «سید عباد محمدی» هنرمند برگزیده هنر انقلاب در سال 97 و عنوان خواننده این گروه، تعدادی از آثار این سه آلبوم را که براساس موسیقی مقامی مازندران تنظیم شده است به‌صورت زنده اجرا می‌کند.

محمدی ادامه داد: در این برنامه از عوامل تولید این آثار تقدیر می‌شود.

وی در پایان گفت: یکی از فعالیت‌های واحد موسیقی حوزه هنری مازندران تولید آلبوم‌هایی باموضوع آیینی و بومی است که این واحد در سال‌جاری تولید چند اثر را در برنامه دارد.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #موسیقی #تولید #محمدی #انقلاب #رونمایی #برنامه #براساس #آلبوم #مسؤول #موسیقیایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رونمایی از تولیدات موسیقیایی حوزه هنری مازندران در هفته هنر انقلاب

*

*