بررسی مشکلات حوزه حمل‌ونقل و مسکن کردستان در دیدار استاندار با وزیر راه و شهرسازی

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 10:09

کد مطلب: 48473 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی مشکلات حوزه حمل‌ونقل و مسکن کردستان در دیدار استاندار با وزیر راه و شهرسازی

مازندشورا: استاندار کردستان در دیدار با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی وضعیت مسکن و راه‌های استان را بررسی کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، بهمن مرادنیا در نشست کاری با وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت شاخص‌های حوزه حمل‌ونقل و مسکن استان را گزارش داد و گفت: افزایش تعداد پروازهای تهران به سنندج و بلعکس نیاز استان بوده و پس از بررسی شرایط ارتقاء تعداد پروازها در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی از سفر معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌ها به دستور وزیر راه و شهرسازی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: در این سفر از روند اجرایی پروژه‌های احداث راه‌آهن همدان به سنندج، گردنه صلوات آباد و قطعات کریدور شمال به جنوب بازدید می‌شود که ضمن بررسی مشکلات پروژه‌ها و شرایط سرعت بخشیدن به آن‌ها فراهم خواهد شد.

استاندار کردستان به مذاکره در خصوص پیگیری پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزهٔ راه و شهرسازی اشاره کرد و گفت: از طریق معاون برنامه‌ریزی وزیر راه و شهرسازی و با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه امیدواریم در آیندهٔ نزدیک این مطالبات به پیمانکاران پرداخت شود.

مرادنیا عنوان کرد: وزیر راه و شهرسازی دستور تفویض اختیار اجرای تقاطع غیر همسطح سه‌راهی مریوان به جهت انتخاب پیمانکار و شروع عملیات اجرایی آن به اداره کل راه شهرسازی را صادر کرد.

استاندار کردستان افزود: در خصوص کمک به اجرای برخی پروژه‌های بهسازی و آسفالت نواحی منفصل شهری نایسر و حسن‌آباد و نیز واگذاری زمین به بخش خصوصی جهت اجرای مجتمع فرهنگی تفریحی ورزشی و کمک به بافت‌های فرسوده توافقات خوبی با وزارت راه و شهرسازی به عمل آمد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #شهرسازی #کردستان #بررسی #دستور #استاندار #نکا #اجرای #افزود #نزدیک #اجرایی #مطالبات #پیمانکاران #معاون #پرداخت #پروژه‌های #سنندج #گزارش #حمل‌ونقل #مشکلات #وزارت #اداره #تعداد #استان #مرادنیا #شرایط

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بررسی مشکلات حوزه حمل‌ونقل و مسکن کردستان در دیدار استاندار با وزیر راه و شهرسازی

*

*


X https://sport45.site/