جزئیات جلسه هم‌اندیشی پیرامون بررسی وضعیت شهر درب بهشت در جنوب کرمان

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 07:37

کد مطلب: 48478 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئیات جلسه هم‌اندیشی پیرامون بررسی وضعیت شهر درب بهشت در جنوب کرمان

مازندشورا: نشست هم‌اندیشی با حضور مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان به همراه معاونین این اداره کل، امام‌جمعه، بخشدار، شهردار درب بهشت و اعضای شورای شهر در محل اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، در این نشست مشکلات ناشی از عدم پاسخگویی امکانات شهری، در رابطه با جذب و ساماندهی گردشگران و زائرین شهر درب بهشت مطرح شد، همچنین مشکلات حقوقی پیش آمده در خصوص مالکیت اراضی، فضای سبز و پارک‌ها و پرونده‌های سرمایه‌گذاران معرفی شده جهت احداث مراکز تفریحی و سکونت‌گاهی گردشگران مورد بحث و بررسی قرار  گرفت.

در ابتدا امام‌جمعه ساردوئیه ضمن تشکر از اقدامات انجام شده راه و شهرسازی جنوب کرمان در این بخش بیان کرد: معمولاً در فصول بهار و تابستان که تعداد زیادی از زائرین و مسافرین از استان‌های و شهرستان‌های همجوار به شهر درب بهشت عزیمت می‌کنند از لحاظ اسکان و محل استراحت در مضیقه هستند.

همچنین در ادامه بخشدار، شهردار و رئیس شورای شهر درب بهشت به تشریح اقدامات انجام شده در رابطه با افزایش کیفیت خدمات به زائرین و مسافرین گزارشی ارائه دادند و درخواست کردند که راه و شهرسازی نسبت به اراضی که در طرح جامع و تفصیلی شهر ساردوئیه به صورت فضای سبز هستند به شهرداری اقدام نمایند.

در پایان مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان به تشریح اقدامات انجام شده راه و شهرسازی جنوب کرمان از جمله احداث راه‌ها، کمک به آسفالت بلوار مرکزی شهر درب بهشت، ساخت ابنیه و همچنین اراضی تحویلی به شهرداری توضیحات ارائه داد و اعلام کرد که سرمایه‌گذارانی که تمایل به سرمایه‌گذاری اقامتی و گردشگری در این منطقه دارند اقدام قانونی و لازم را به عمل آورند و بایستی پیگیری‌های لازم را از طریق راه و شهرسازی به عمل آوردند تا هر چه سریع‌تر نسبت به اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط اقدام گردد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #شهرسازی #کرمان #اراضی #زائرین #اقدام #اقدامات #تشریح #همچنین #ارائه #شهرداری #مسافرین #احداث #مشکلات #رابطه #گردشگران #بررسی #ساردوئیه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جزئیات جلسه هم‌اندیشی پیرامون بررسی وضعیت شهر درب بهشت در جنوب کرمان

*

*


X https://sport45.site/