تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 48481 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هلال احمر شهرستان چالوس خبر داد

آمادگی هلال احمر برای ارائه خدمات امدادی در مسیر تهران ـ چالوس/وجود داشتن احتمال ریزش سنگ

مازندشورا: رئیس هلال احمر شهرستان چالوس از اعلام آمادگی تیم عملیاتی هلال احمر برای پاسخگویی سریع به حوادث احتمالی در مسیر تهران ـ چالوس از محدوده کندوان تا شهرستان چالوس خبر داد.

مازندشورا:امیرحسین عسگرزاده  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس از اعلام آمادگی تیم عملیاتی هلال احمر برای  پاسخگویی سریع به حوادث احتمالی در مسیر تهران ـ چالوس از محدوده کندوان تا شهرستان چالوس خبر داد.


وی افزود: از دیروز با توجه به سرمای زیاد و بارش برف در جاده چالوس به ویژه در محور کندوان تا سیاه‌بیشه، ۱۵ خودروی گرفتار در برف و کولاک توسط نجات‌گران پایگاه‌های امداد و نجات ندا و کندوان امدادرسانی شده است.


رئیس هلال احمر شهرستان چالوس گفت: به‌دلیل بارش برف و باران علاوه بر لغزندگی احتمال ریزش سنگ از نیز وجود دارد و مسافران گرامی از توقف در زیر صخره‌ها جدا خودداری کنند.


عسگرزاده با توجه به مه‌گرفتگی شدید در  جاده کندوان یادآور شد: یکی از عوامل تصادف در مه‌گرفتگی عدم دید کافی و نور چراغ‌های مه‌شکن است و لازم است با حداقل سرعت رانندگی شود تا شاهد وقوع تصادف نباشیم.


وی با توجه به ادامه بارش‌ها عنوان کرد: هم‌اکنون بارش برف به‌صورت خفیف ادامه داشته و همکاران فعال، شجاع و خستگی‌‌ناپذیر در آمادگی کامل به‌سر برده و با گشت‌زنی مداوم آماده خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #چالوس #کندوان #شهرستان #آمادگی #تصادف #ادامه #احتمال #تهران #مه‌گرفتگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آمادگی هلال احمر برای ارائه خدمات امدادی در مسیر تهران ـ چالوس/وجود داشتن احتمال ریزش سنگ

*

*


X https://sport45.site/