تقدیر قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی از مدیرکل راهداری خراسان شمالی

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 10:46

کد مطلب: 48484 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تقدیر قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی از مدیرکل راهداری خراسان شمالی

مازندشورا: قائم‌مقام ستاد اجرائی خدمات سفر استان خراسان شمالی از مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی و رئیس کمیته خدمات حمل‌ونقل و ترافیک استان تقدیر کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی، محمدحسین علی نیا معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و قائم‌مقام ستاد اجرائی خدمات سفر از علی‌اصغر بدیعی مقدم مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی در متن این تقدیرنامه آمده است:

اهتمام مستمر و تلاش ارزنده و کارآمد حضرت‌عالی در زمینه همکاری در ارائه خدمات شایسته به مسافرین و هم استانی‌های عزیز در طرح ستاد خدمات سفر، در نوروز ۹۷ قابل‌تقدیر و سپاس است. خداوند منان را شاکریم که طرح نوروزی با تلاش و هماهنگی کلیه دست‌اندرکاران به نحو شایسته و درشان مردم شریف به انجام رسید.

بدین‌وسیله مراتب قدردانی خود را از زحمات جنابعالی ابراز نموده و موفقیت و سربلندی شما را در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به سال (حمایت از کالای ایرانی) نام‌گذاری شده است از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمائیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #شمالی #خراسان #راهداری #خدمات #حمل‌ونقل #جاده‌ای #هماهنگی #شایسته #اداره #عمومی #قائم‌مقام #مدیرکل #تقدیر #گزارش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تقدیر قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی از مدیرکل راهداری خراسان شمالی

*

*


X https://sport45.site/