مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48484 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 -ساعت : 10:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تقدیر قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی از مدیرکل راهداری خراسان شمالی

تقدیر قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی از مدیرکل راهداری خراسان شمالی

مازندشورا: قائم‌مقام ستاد اجرائی خدمات سفر استان خراسان شمالی از مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی و رئیس کمیته خدمات حمل‌ونقل و ترافیک استان تقدیر کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی، محمدحسین علی نیا معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و قائم‌مقام ستاد اجرائی خدمات سفر از علی‌اصغر بدیعی مقدم مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی در متن این تقدیرنامه آمده است:

اهتمام مستمر و تلاش ارزنده و کارآمد حضرت‌عالی در زمینه همکاری در ارائه خدمات شایسته به مسافرین و هم استانی‌های عزیز در طرح ستاد خدمات سفر، در نوروز ۹۷ قابل‌تقدیر و سپاس است. خداوند منان را شاکریم که طرح نوروزی با تلاش و هماهنگی کلیه دست‌اندرکاران به نحو شایسته و درشان مردم شریف به انجام رسید.

بدین‌وسیله مراتب قدردانی خود را از زحمات جنابعالی ابراز نموده و موفقیت و سربلندی شما را در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به سال (حمایت از کالای ایرانی) نام‌گذاری شده است از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمائیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شمالی - خراسان - راهداری - خدمات - حمل‌ونقل - جاده‌ای - هماهنگی - شایسته - اداره - عمومی - قائم‌مقام - مدیرکل - تقدیر - گزارش -

مطالب مرتبط با : تقدیر قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی از مدیرکل راهداری خراسان شمالی
نظر شما در مورد : تقدیر قائم‌مقام ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان شمالی از مدیرکل راهداری خراسان شمالی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها