استقرار اکیپ‌ها و ماشین‌آلات راهداری از روز اول بارش‌های بهاری

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 14:39

کد مطلب: 48492 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد:

استقرار اکیپ‌ها و ماشین‌آلات راهداری از روز اول بارش‌های بهاری

مازندشورا: طی روز‌های اخیر همراه با بارش نزولات آسمانی، ۱۲۶ اكیپ راهداری با ۹۸ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری با حضور در صحنه و محورهای دارای بارش، بیش از ۴۰ كیلومتر برف‌روبی و ۵ مقطع  را ریزش‌برداری نموده ضمن آنكه در این زمان از فصل بهار  ۴۲ تن شن و نمك مصرف کرده‌اند. 

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بارش نعمت الهی در روزهای اخیر كه در ۷ استان كشور به صورت برف و تگرگ و ۱۵ استان به شكل باران بود موجبات شادی مردم و هموطنان گردیده بود، در برخی از محورهای مواصلاتی مسافران و رانندگان را غافلگیر کرد.  

این گزارش می‌افزاید از بیست‌مین روز از فروردین ماه در ۱۳۴ محور شریانی از طریق دوربین‌های نظارت تصویری  مركز مدیریت راههای كشور مستقر در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بارش‌های مداوم مشاهده می‌گردد كه در این مدت ۲ محور مسدود توسط راهداران تلاشگر بازگشایی گردیده است. 

بر اساس این گزارش ۱۲۶ اكیپ راهداری با ۹۸ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری با حضور در صحنه و محورهای  دارای بارش بیش از ۴۰ كیلومتر برف‌روبی و ۵ مقطع  را ریزش‌برداری نموده ضمن آنكه در این زمان از فصل بهار  ۴۲ تن شن و نمك مصرف کرده‌اند. 

گفتنی است در طی دو روز بارش‌ها، تعداد ۴۰ مسافر و ۶۲ دستگاه خودرو توسط اكیپ‌های راهداری كمك رسانی و تعدادی نیز در محل راهدارخانه‌ها مورد پذیرایی قرار گرفتند.

اضافه می‌نماید سامانه جامع ۱۴۱ شامل  تلفن گویای ۱۴۱، اپ ۱۴۱، پایگاه اطلاع‌رسانی www.۱۴۱.ir  و سامانه ۱۰۰۰۱۴۱ به صورت شبانه‌روز با ارائه آخرین وضعیت راههای كشور برای انجام سفرهای ایمن، مطمئن و با آرامش در خدمت هموطنان  است. 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #راهداری #گزارش #جاده‌ای #حمل‌ونقل #راههای #محورهای #دستگاه #سامانه #گردیده #پایگاه #ماشین‌آلات #بارش‌های #استان #هموطنان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استقرار اکیپ‌ها و ماشین‌آلات راهداری از روز اول بارش‌های بهاری

*

*


X https://sport45.site/