مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48493 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 -ساعت : 14:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خدمات‌رسانی ۴۱ اکیپ راهداری در راه‌های گیلان/ تمامی راه‌های استان باز است

مدیرکل راهداری استان گیلان خبر داد:

خدمات‌رسانی ۴۱ اکیپ راهداری در راه‌های گیلان/ تمامی راه‌های استان باز است

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان با اشاره به بارش برف و استقرار ۴۱ اکیپ راهداری برای خدمات‌رسانی گفت: تمامی راه‌های استان باز و تردد جریان دارد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از خبرگزاری مهر، طی دو روز گذشته برخی از استان‌های کشور با کاهش دما و نفوذ سامانه بارشی شاهد بارش باران و برف هستند. استان گیلان نیز از این قائده مستثنا نبوده و در مردم این استان در مناطق جلگه‌ای شاهد بارش باران و در مناطق کوهستانی و ارتفاعات شاهد بارش برف هستند.

بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی گیلان از عصر و شامگاه گذشته (یکشنبه) و صبح امروز با کاهش دما بارش برف در ارتفاعات بالای هزار و ۵۰۰ متر و مناطق کوهستانی آغاز و همچنان ادامه دارد.

از ساعات پایانی شب گذشته بارش برف در برخی از مناطق کوهستانی گیلان اعم از شهرک تاریخی ماسوله در شهرستان فومن، جاده اسالم به خلخال، دیلمان در سیاهکل، امامزاده اسحاق در شفت، ارتفاعات و مناطق کوهستانی تالش، مناطق کوهستانی املش و عمارلو رودبار و اشکورات رودسر آغاز شده و هنوز نیز ادامه دارد.

بر اساس گزارشان رسیده ارتفاع برف در برخی از مناطق به ۲۰ سانتی‌متر رسیده است.

در همین باره مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان اظهار کرد: با توجه به بارش برف طی دو روز گذشته در برخی از مناطق استان گیلان اکیپ‌های راهداری در محل‌های موردنظر مستقر شدند.

محمدرضا نازک‌کار با اشاره به استقرار ۴۱ اکیپ راهداری در محورهای استان گفت: ۴۸۲ نیرو راهدار در قالب این ۴۱ اکیپ در محورها مستقر و در حال خدمات‌رسانی، پاک‌سازی محورها و همچنین نمک‌پاشی هستند.

وی با بیان اینکه بارش برف در محورهای کوهستانی استان از شامگاه گذشته آغاز شده است، گفت: نیروهای راهداری در محورهای مذکور حضور داشته و مسیرها را برای تردد پاک‌سازی می‌کنند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان عنوان کرد: بارش‌ها در برخی از محورها منجر به سفیدپوش شدن محورها شده ولی خوشبختانه با حضور راهداران هیچ محور استان مسدود نیست.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مناطق - استان - گیلان - کوهستانی - راهداری - گذشته - محورها - محورهای - ارتفاعات - مدیرکل - جاده‌ای - مستقر - حمل‌ونقل - پاک‌سازی - شامگاه - راه‌های - باران - خدمات‌رسانی - ادامه - رسیده -

مطالب مرتبط با : خدمات‌رسانی ۴۱ اکیپ راهداری در راه‌های گیلان/ تمامی راه‌های استان باز است
نظر شما در مورد : خدمات‌رسانی ۴۱ اکیپ راهداری در راه‌های گیلان/ تمامی راه‌های استان باز است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*