مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48495 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 -ساعت : 15:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رسیدگی به تخلفات رانندگان، شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر

در کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ اداره راهداری هرمزگان صورت گرفت:

رسیدگی به تخلفات رانندگان، شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان اعلام کرد: در سال ۹۶ تعداد ۱۴۷ فقره تخلف مربوط به شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان، داریوش باقر جوان اعلام کرد: در سال ۹۶ تعداد ۱۴۷ فقره تخلف مربوط به شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی شد که از این تعداد ۱۱۳ فقره مربوط به حوزه کالا و ۳۴ فقره تخلف مربوط به حوزه اداره مسافر است.

وی در ادامه گفت: از تعداد فوق‌الذکر ۱۴ فقره منجر به صدور تذکر و ۷۱ فقره به علت محرز نشدن تخلف تبرئه و تعداد ۶۱ فقره رأی هم منجر به صدور جریمه در کمیسیون ماده ۱۲ که جهت رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل‌ونقلی برگزار می‌گردد مطرح و آراء فوق صادر شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان هرمزگان در ادامه اشاره‌ای به کمیسیون ماده ۱۱ کرد و گفت: در این کمیسیون که به تخلفات رانندگان رسیدگی می‌شود در سال ۹۶ تعداد ۳۷ فقره تخلف از سوی رانندگان صورت گرفته است که از این تعداد ۳ فقره منجر به تبرئه و تعداد ۳۴ فقره پروانه فعالیت آن‌ها یعنی همان کارت هوشمند به مدت یک ماه غیرفعال شد.

 وی در پایان گفت: عمده تخلفات مطرح شده در این دوره حمل محموله بدون ضوابط و مقررات حمل‌ونقلی، حمل محموله بدون مهار مناسب در حوزه کالا، حمل محموله بدون دریافت بارنامه دولتی و عدم رعایت حقوق مسافر در حوزه مسافر دانست.

وی گفت: امیدوارم با رعایت ضوابط و مقررات توسط شرکت‌ها و مؤسسات و رانندگان در سال ۹۷ شاهد هیچ‌گونه تخلفی در این حوزه‌ها نباشیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تعداد - مسافر - کمیسیون - رانندگان - حمل‌ونقل - تخلفات - رسیدگی - مربوط - راهداری - محموله - هرمزگان - اداره - جاده‌ای - حمل‌ونقلی - ضوابط - رعایت - مقررات - استان - شرکت‌ها - مؤسسات - شرکت‌های - ادامه - تبرئه -

مطالب مرتبط با : رسیدگی به تخلفات رانندگان، شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر
نظر شما در مورد : رسیدگی به تخلفات رانندگان، شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل جاده‌ای کالا و مسافر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها