مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4850 -تاریخ انتشار : سه شنبه 05 مرداد 1395 -ساعت : 14:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران:

دود اختلاف دولت و شهرداری به چشم تهران می‌رود

مازندشورا: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران گفت: اختلافی بین دولت و شهرداری وجود ندارد و اگر تلاش شود بین این دو اختلاف بیفتد، دودش به چشم تهران می‌رود.

مازندشورا:

بلدیه|احمد دنیامالی در جلسه علنی روز سه شنبه با اشاره به سخنان رئیس جمهور در اجلاس جهانی شوراها و شهرداران جوان گفت: بیانات رئیس جمهور بیانات ارزشمندی بود و اگر رئیس جمهور حق انتقاد از مدیریت شهری را نداشته باشد، پس چه کسی اجازه انتقاد و حرف زدن دارد؟وی افزود: از توجه رئیس جمهور به مدیریت شهری تشکر می کنم. همچنین شهردار تهران نیز پاسخ درست و مناسبی دادند. این تضارب آراء است و حرف ها حرف های سیاسی نبود. در این سه سال از سوی دولت و شهرداری تلاش شد شکافی بین مدیریت شهری و دولت ایجاد نشود و دولت نیز همیشه پذیرای سخنان مدیریت شهری بود و اگر مانعی برای مدیریت شهر وجود داشته، همیشه مورد توجه قرار گرفته است.
دنیامالی درخواست کرد: هزینه کلانشهرها و هزینه ای که تهران به عنوان پایتخت بودن می پردازد، توسط دولت جبران شود تا قبل از مهر ماه شاهد اجرای برنامه های کاهش آلودگی هوا و... باشیم.
همچنین در ابتدای جلسه مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مناسبت های تاریخی این هفته گفت: در این هفته سالروز اولین نماز جمعه بعد از انقلاب به امامت آیت الله طالقانی است همچنین ۵ مرداد سالروز پیروزی عملیات مرصاد است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت - تهران - جمهور - همچنین - همیشه - سالروز - شورای شهر تهران - هزینه - بیانات - دنیامالی - شهرداری - اشاره - سخنان - شورای - انتقاد -

نظر شما در مورد : دود اختلاف دولت و شهرداری به چشم تهران می‌رود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها