اوج هیجان و التهاب در بابل و مسجدسلیمان

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 23:04

کد مطلب: 48504 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حساس‌ترین دوئل نمایندگان مازندران در لیگ یک

اوج هیجان و التهاب در بابل و مسجدسلیمان

مازندشورا: همزمان با هفته سی و دوم لیگ یک فوتبال کشور، بابلی‌ها در خانه به مصاف شهرداری ماهشهر خواهند رفت و نساجی در مسجدسلیمان به جدال با تیم نفت این شهر خواهد پرداخت.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، قطار لیگ دسته اول فوتبال کشور در فصل جاری به ایستگاه سی و دوم رسید. هفته حساسی که ممکن است حتی تیم‌های صعود کننده را مشخص کند.

دیدارهای این هفته از ساعت ۱۷ عصر فردا یعنی سه‌شنبه ۲۸ فروردین ماه در نقاط مختلف ایران برگزار خواهد شد.

نمایندگان مازندران در جدال این هفته خود کار بسیار سختی پیش‌روی خود می‌بینند. تیم خونه به خونه بابل بایستی در دیداری خانگی در ورزشگاه هفتم تیر بابل به مصاف تیم شهرداری ماهشهر برود. بابلی‌ها که در هفته گذشته مقابل ملوان در انزلی تن به شکست دادند، نیاز مبرمی به سه امتیاز این دیدار دارند تا از کورس صعود جا نمانند.

دیدار رفت این دو تیم در ماهشهر با نتیجه ۲ بر ۱ به سود خونه به خونه پایان یافت. قضاوت این دیدار بر عهده یاسر همرنگ داور تهرانی فوتبال کشورمان نیز می‌باشد. گفتنی است که پیش از دیدارهای هفته سی‌ و دوم تیم خونه به خونه بابل با ۵۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به نساجی در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد. بر اساس اعلام باشگاه خونه به خونه بلیط‌های دو دیدار خانگی انتهای فصل این تیم از سوی باشگاه خریداری شده و هواداران مشتاق می‌توانند بطور رایگان این دیدار را تماشا کنند.

دیگر نماینده مازندران یعنی نساجی قائمشهر در جدالی فوق حساس باید در دیداری خارج از خانه در مسجد سلیمان به مصاف تیم فوتبال نفت این شهر برود. نفتی‌ها برای مسجل کردن صعودشان نیاز به برتری در این دیدار دارند و نساجی‌چیان هم با جوی که در قائمشهر ایجاد شده و انگیزه باورنکردنی بازیکنان، برای شکست طلسم صعود، به جدال خواهند پرداخت. همین عوامل حساسیت این دیدار را به اوج خود رسانده است. شاگردان نکونام در دیدارهای اخیر خود نشان داده‌اند تیم قدرتمندی هستند و با عزمی راسخ فوتبال بازی می‌کنند و با تمام توان برای کسب پیروزی پا به میدان‌های پایانی می‌گذارند. قضاوت این دیدار بر عهده بیژن حیدری قاضی همدانی فوتبال کشورمان است. دیدار رفت این دو تیم در قائمشهر با نتیجه یک بر صفر به سود نفتی‌ها خاتمه یافت.

به گزارش فارس، در کنار ناظر بازی، یک ناظر ویژه هم در دیدارهای این هفته نساجی و خونه به خونه حضور دارند تا تمامی اتفاقات و حواشی این دو دیدار را بطور کامل رصد کنند. همین تصمیم عجیب از سوی فدراسیون و کمیته داوران نگاه‌ها را به این دو دیدار بیش از دیدارهای دیگر، معطوف کرده است.

3141/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #دیدار #دیدارهای #فوتبال #بابل #مازندران #نساجی #قائمشهر #دارند #انتهای #باشگاه #دیداری #نفتی‌ها #گزارش #خانگی #کشورمان #نمایندگان #ماهشهر #نتیجه #قضاوت #امتیاز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اوج هیجان و التهاب در بابل و مسجدسلیمان

*

*


X https://sport45.site/