اکران مردمی فیلم «به وقت شام» در ساری/پیش‌بینی حضور 2500 نفر در سینما سپهر ساری

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فروردین 1397 - ساعت : 23:04

کد مطلب: 48505 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور ابراهیم حاتمی کیا صورت می‌گیرد

اکران مردمی فیلم «به وقت شام» در ساری/پیش‌بینی حضور 2500 نفر در سینما سپهر ساری

مازندشورا: فیلم سینمایی به وقت شام با حضور کارگردان فیلم ابراهیمی حاتمی‌کیا در سینما سپهر ساری اکران می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اکران فیلم به وقت شام برای نخستین‌بار در سینما سپهر ساری با استقبال بسیار گرم مردم در مازندران مواجه شده است.

استقبال از این فیلم به حدی بود که بسیاری از صندلی دو طبقه سینما کاملا پر شده بود و بسیاری از علاقه‌مندان این فیلم از روی سکو  و به صورت ایستاده این فیلم را نگاه کنند.

نکته نوید بخش برای علاقه‌مندان به این فیلم در مازندران اینکه قرار است فیلم سینمایی به وقت شام با حضور کارگردان فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا در سه سانس و در ساعت‌های 17،19 و 21 روز چهارشنبه 29 فروردین در سینما سپهر ساری اکران شود.

مسعود حسین‌پور مدیر امور سینمایی مازندران نیز از استقبال خوب مردم استان از نخستین‌ اکران فیلم به وقت شام در سینما سپهر ساری خبر داد و اظهار کرد: فیلم به وقت شام 19 فروردین در سینما سپهر ساری با حضور مردم مرکز استان و دیگر شهرها، استاندار مازندران و مسؤولان حوزه هنری استان اکران شد

وی از پیش‌بینی حضور 2 هزار و 500 نفر در سه سانس اکران فیلم به وقت شام با حضور کارگردان فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا در سینما سپهر ساری خبر داد و گفت: قرار است برخی از عوامل این فیلم به همراه حاتمی‌کیا در ساری حضور داشته باشند که تا قبل از ظهر فردا مشخص می‌شود.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سینما #اکران #مازندران #ابراهیم #حاتمی‌کیا #استقبال #استان #فروردین #کارگردان #بسیاری #پیش‌بینی #علاقه‌مندان #سینمایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اکران مردمی فیلم «به وقت شام» در ساری/پیش‌بینی حضور 2500 نفر در سینما سپهر ساری

*

*


X https://sport45.site/