مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48523 -تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پیگیری مشکلات صنعتگران و کشاورزان توسط نماینده بابل

طی دو دیدار وزارتی انجام شد

پیگیری مشکلات صنعتگران و کشاورزان توسط نماینده بابل

مازندشورا: دوشنبه‌های نمایندگان در راهروی وزارتخانه‌ها می گذرد، براساس یک روال قدیمی بیشترین دیدار نمایندگان با وزرا روزهای دوشنبه هر هفته صورت می گیرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس مازندران، سال حمایت از کالای ایرانی فرصتی به کارگزاران و مسوولان کشور می دهد تا با تعامل بین مجلس، دولت، بانک ها و بخش خصوصی برای بهبود فضای کسب و کار و شکوفایی اقتصادی گام بردارند.

بر همین اساس حسین نیازآذری نماینده بابل در خانه ملت با همراهی جمعی از صنعتگران و کشاورزان و دامداران با شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و حجتی وزیر جهاد کشاورزی دیدار و گفت‌وگو کردند.

هدف از همراهی کارآفرینان و کشاورزان انعکاس بی‌واسطه مشکلات به عالی‌ترین مقامات کشوری بود.

در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت مسائل شهرک‌های صنعتی،  توسعه معدن گلیران، توسعه ایران خودرو، وضعیت پسآب کارخانجات، ایجاد شهرک‌های صنفی و حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی مطرح شد و شریعتمداری پس از گزارش نماینده بابل، رئیس انجمن کارفرمایان و جمعی از تولیدکنندگان، دستورات اجرایی را به معاونان ذی‌ربط صادر کرد.

همچنین در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی بر حفظ و توسعه مرکز تحقیقاتی گاودشت و مرغ لاین تأکید شد و حجتی نیز این دو مرکز را مهم و استراتژیک خواند که در راستای اهداف تخصصی وزارت متبوع مأموریت دارند.

همچنین در این دیدار مشکلات کشاورزان و دامداران مازندرانی به‌دلیل خطر کم‌آبی و حمایت همه‌جانبه از دسترنج کشاورزان مطرح شد که وزیر آمادگی وزارتخانه‌اش را بر حمایت از کشاورزان اعلام کرد.

در این دیدار نیز نمایندگان تعاونی‌های دامداران و کشاورزان در فضایی صمیمانه مشکلات و درخواست‌های‌شان را با وزیر جهاد کشاورزی مطرح کردند.

نیازآذزی نماینده مردم بابل و عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، پس از نطق صبح یک‌شنبه در خانه ملت و دفاع از کشاورزان و پیرو نشست تنش آبی در روز دوشنبه، مجمع نمایندگان مازندران  نیز در همان روز با وزرای عضو کارگروه سازگاری با کم‌آبی دولت  دیدار کرد تا مشکلات فرارروی کشاورزان مازندرانی را منعکس کند.

در دیدار جداگانه نیازآذری با وزرای نیرو، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن  و تجارت،  مسائل، مشکلات و مطالبات برنج‌کاران مطرح شد.

نیازآذری با اشاره به اینکه اقتصاد مازندران آب‌پایه است و تولید برنج در اقتصاد و اشتغال مردم استان نقش اساسی دارد، به وزرای دولت متذکر شد اگر کشاورزی در مازندران لطمه ببیند سایر بخش‌های اقتصادی و اجتماعی استان آسیب خواهد دید.

در این دیدارها هر یک از وزرای عضو کارگروه سازگاری با کمبود آب، دستورات مقتضی برای حمایت از برنج‌کاران را به معاونان خود صادر کردند.

3141/ح


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کشاورزان - دیدار - مشکلات - حمایت - وزرای - بابل - کشاورزی - وزرا - تجارت - توسعه - دامداران - مازندران - نماینده - مازندرانی - کم‌آبی - استان - مجلس - اقتصاد - عضو کارگروه سازگاری - صنعتی - اقتصادی - گزارش - صنعتگران - همراهی - مسائل - معاونان - دستورات - شهرک‌های - همچنین -

نظر شما در مورد : پیگیری مشکلات صنعتگران و کشاورزان توسط نماینده بابل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*