برنامه امتحانات دانش‌آموزان در مازندران تغییر نمی‌کند

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 48535 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون آموزش و پرورش مازندران:

برنامه امتحانات دانش‌آموزان در مازندران تغییر نمی‌کند

مازندشورا: معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: هیچ تغییری باتوجه به ماه مبارک رمضان در برنامه امتحانات دانش‌آموزان در استان نداریم.

مازندشورا:اسفندیار نظری امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: باتوجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان براساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش تغییری در امتحانات نداریم.

وی ادامه داد: امتحانات دروس نهایی سال چهارم (پیش دانشگاهی) از یکم تا نهم خرداد ماه و دروس غیرنهایی قبل از این تاریخ برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان برای کنکور در روزهای هفتم و هشتم تیر ماه امسال آمادگی داشته باشند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: امتحانات پایه دهم و یازدهم و متوسطه اول از یکم تا ۲۳ خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: باتوجه به اینکه دوره ابتدایی بر مبنای نظام ارزشیابی توصیفی کیفی است امتحانات به‌صورت درون مدرسه‌ای برگزار می‌شود.

نظری خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه امسال دانش‌آموزان پایه نهم بحث هدایت تحصیلی دارند و نمرات پایانی خرداد ماه تاثیر بسزایی در هدایت تحصیلی دارد، تمامی دروس پایه نهم به‌صورت هماهنگی استانی برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: توصیه ما به خانواده‌ها این است در این فرصت یک ماه به مدارس مراجعه کنند و بررسی از وضعیت تحصیلی فرزندان خود داشته باشند که اگر عقب‌ماندگی دارند با برگزاری کلاس‌های تقویتی جبران کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: همچنین خانواده‌ها این است در این فرصت یک ماهه از مسافرت‌های طولانی و وقت‌گیر پرهیز کنند تا در امتحانات آمادگی کامل داشته باشند.

نظری در پایان گفت: امسال سال سوم دبیرستان نداریم امتحان برای دانش‌آموزانی بزرگسال و یا سال گذشته مردود شدند به‌صورت محدود امتحانات برگزار می‌شود.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #امتحانات #آموزش #برگزار #آموزش و پرورش #امسال #مازندران #پرورش #متوسطه #تحصیلی #دانش‌آموزان #به‌صورت #باشند #باتوجه #خرداد #معاون #دارند #اظهار #خانواده‌ها #نداریم #اداره #اینکه #آمادگی #هدایت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برنامه امتحانات دانش‌آموزان در مازندران تغییر نمی‌کند

*

*


X https://sport45.site/