نساجی تیم صدرنشین لیگ یک را در خانه متوقف کرد/ مهمان‌نوازی مسجدسلیمانی‌ها از قائم‌شهری‌ها

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 فروردین 1397 - ساعت : 19:24

کد مطلب: 48544 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسابقات فوتبال لیگ یک کشور/

نساجی تیم صدرنشین لیگ یک را در خانه متوقف کرد/ مهمان‌نوازی مسجدسلیمانی‌ها از قائم‌شهری‌ها

مازندشورا: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران به تساوی بدون گل رضایت دادند و هرکدام یک امتیاز از این بازی مهم دشت کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته سی‌ودوم رقابت‌های لیگ دسته یک عصر امروز  به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان صدرنشین رفت.

مجتبی روشنگر، مهرداد عبدی، مرتضی غلامعلی‌تبار، مجتبی ممشلی، سهیل رحمانی، سعید خردمند، محمود خمیسی، میثم کریمی، مجید بهرزی، محمد عباس‌زاده و احمد الجبوری 11 بازیکن جواد نکونام در این دیدار بودند.

این بازی که در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار شد در نیمه‌نخست گلی در بر نداشت و دوتیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

تنها موقعیت مهم در نیمه نخست ضربه ایستگاهی میلاد میداودی بود که توسط مججتبی روشنگربه زیبایی مهار شد.

بیش از 300 هوادار پرشور نساجی خود را به مسجدسلیمان رساندند تا از نزدیک شاهد این بازی حساس باشند و مهمان‌نوازی تماشاگران مسجدسلیمانی از قائم‌شهری‌ها یکی از زیبایی‌های این بازی بود.

نیمه‌دوم این بازی هم گلی در بر نداشت و هرچند که شاگردان نکونام و فکری در دقایقی از بازی توپ و زمین را مال خود کردند و بازی کم نقصی را از خود ارائه دادند.

تیم فوتبال نساجی مازندران توانست در یک بازی مهم و حساس، تیم نفت مسجدسلیمان را در خانه متوقف کند و با این یک امتیاز 58 امتیازی شود.

به گزارش فارس، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران به تساوی بدون گل رضایت دادند و هر کدام یک امتیاز از این بازی مهم دشت کردند.

86045/ج

 

 

 

 

 


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مسجدسلیمان #نساجی #فوتبال #مازندران #نداشت #تساوی #دادند #امتیاز #نکونام #مجتبی #قائم‌شهری‌ها #گزارش #متوقف #صدرنشین #مهمان‌نوازی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نساجی تیم صدرنشین لیگ یک را در خانه متوقف کرد/ مهمان‌نوازی مسجدسلیمانی‌ها از قائم‌شهری‌ها

*

*