مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48560 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 -ساعت : 11:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن
هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور محدودیت ایجاد کند

استاندار مازندران در مراسم گرامیداشت روز ارتش:

هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور محدودیت ایجاد کند

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: برای تقویت بنیه دفاعی کشور از هیچ کسی اجازه نمی‌گیریم و هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور برای ما محدودیت ایجاد کند.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد اسلامی صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساری، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار ملت و زینت این کشور است.

وی با اعلام اینکه زندگی در عصر انقلاب اسلامی برای ما افتخار است، تصریح کرد: شهدای والامقام با نثار جان خود شرایط خدمت و امنیت این کشور را به حداکثر آمادگی برسانند و امروز امنیت گسترده و پایدار این کشور مرهون شهدا و نیروهای مسلح و امنیتی است.

استاندار مازندران با اشاره به مشکلاتی که مردم در دوران طاغوت داشتند، افزود: در آن دوران ارتش ما وابسته به انگلیس، آمریکا و رژیم اشغالگر قدس بوده است و مهم‌ترین دغدغه آنها حفظ منافع آمریکا در منطقه بود.

این مسئول با اعلام اینکه ایجاد ارتش و نیروی نظامی در منطقه هدفی جز حفظ منافع آمریکا در خاورمیانه نبوده است، گفت: شاه خائن در راستای اهداف آمریکا بنیه ارتش را تقویت کرد.

اسلامی اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر معادلات منطقه‌ای با رهبری امام خمینی(ره) ایجاد شده است، ایشان  رویکردی دیگر در اتکا به نیروهای مسلح به جهانیان ثابت کردند و معادله قدرت را در جهان تغییر داده و به جهانیان  اعلام کردند که که جلوه ماندگار هر نظام قدرت نظامی نیست و مردم هستند که به نظام شکل و هویت می‌دهند، مردم هستند و ایشان به خوبی به جهانیان اعلام کردند که قدرت برتر جهان هستی خداوند منان است، امام راحل کتاب خدا و آیات الهی را در پیش چشمان ما ترجمه کرده‌اند.

 وی با اعلام اینکه امام راحل در دوران انقلاب اسلامی وجدان ارتشیان مشغول فعالیت در دوران حکومت شاه خائن را بیدار کرده است، یادآور شد: پیوستن نیروی هوایی ارتش به انقلاب و بیعت با امام راحل به خوبی حقانیت انقلاب اسلامی را به اثبات رساند.

استاندار مازندران با اعلام اینکه رزمندگانی مانند صیاد شیرازی جوهره حقیقتی  خویش را به خوبی نظام اسلامی نشان دادند، گفت: ارتش پس از انقلاب اسلامی بازآفرینی شده و در خدمت انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

این مسؤول با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی در سیر تکاملی که به مدیریت رهبر انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند، یک ارتش مکتبی است، افزود: ارتش ما متعهد، علمی، کارآمد و تاثیرگذار بوده و ارتش در کنار ملت برای مردم جانفشانی می‌کند.

اسلامی خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی با افتخار شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است، ارتش دوران طاغوت در خدمت استکبار بوده است و ارتش مکتبی امروز با ایمانی که دارد در خدمت مردم است.

وی با اعلام اینکه جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه بسیار اثرگذار و حساس است، ادامه داد: امروز به برکت تدابیر مقام معظم رهبری  و اقداماتی که توسط نیروهای مسلح و ارتش در منطقه ایجاد شده است، جایگاه برتری در منطقه برخودار هستیم و تعیین کننده ما در منطقه اثبات شده است و افتخار می‌کنیم برای پیشبرد اهداف خودمان از کسی اجازه نمی‌گیرد و کسی نمی‌تواند برای تقویت بینه دفاعی محدودیتی قائل شود و با افتخار نیازمندی‌های کشور برای حفظ و حراست از تمامیت ارضی را در داخل کشور تامین می‌کنیم.

استاندار مازندران گفت: امروز در هوا و فضا و دریا امنیت کشور به خوبی تامین است و نیروهای مسلح به خوبی در این زمینه پای کار بوده است و از دستاوردهای کشور حراست و حفاظت می‌کنند.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - انقلاب - اعلام - اینکه - منطقه - امروز - افتخار - جمهوری - دوران - استاندار - آمریکا - ایجاد - نیروهای - مازندران - تقویت - امنیت - رهبر - می‌کند - اثبات - جهانیان - مکتبی - فعالیت - جایگاه - تامین - حراست - می‌کنیم - تغییر - نظامی - طاغوت - نمی‌تواند - گرامیداشت - شهدای - افزود - منافع - مراسم - نیروی - دفاعی - اهداف -

نظر شما در مورد : هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور محدودیت ایجاد کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*