هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور محدودیت ایجاد کند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 - ساعت : 11:14

کد مطلب: 48560 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران در مراسم گرامیداشت روز ارتش:

هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور محدودیت ایجاد کند

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: برای تقویت بنیه دفاعی کشور از هیچ کسی اجازه نمی‌گیریم و هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور برای ما محدودیت ایجاد کند.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد اسلامی صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساری، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار ملت و زینت این کشور است.

وی با اعلام اینکه زندگی در عصر انقلاب اسلامی برای ما افتخار است، تصریح کرد: شهدای والامقام با نثار جان خود شرایط خدمت و امنیت این کشور را به حداکثر آمادگی برسانند و امروز امنیت گسترده و پایدار این کشور مرهون شهدا و نیروهای مسلح و امنیتی است.

استاندار مازندران با اشاره به مشکلاتی که مردم در دوران طاغوت داشتند، افزود: در آن دوران ارتش ما وابسته به انگلیس، آمریکا و رژیم اشغالگر قدس بوده است و مهم‌ترین دغدغه آنها حفظ منافع آمریکا در منطقه بود.

این مسئول با اعلام اینکه ایجاد ارتش و نیروی نظامی در منطقه هدفی جز حفظ منافع آمریکا در خاورمیانه نبوده است، گفت: شاه خائن در راستای اهداف آمریکا بنیه ارتش را تقویت کرد.

اسلامی اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر معادلات منطقه‌ای با رهبری امام خمینی(ره) ایجاد شده است، ایشان  رویکردی دیگر در اتکا به نیروهای مسلح به جهانیان ثابت کردند و معادله قدرت را در جهان تغییر داده و به جهانیان  اعلام کردند که که جلوه ماندگار هر نظام قدرت نظامی نیست و مردم هستند که به نظام شکل و هویت می‌دهند، مردم هستند و ایشان به خوبی به جهانیان اعلام کردند که قدرت برتر جهان هستی خداوند منان است، امام راحل کتاب خدا و آیات الهی را در پیش چشمان ما ترجمه کرده‌اند.

 وی با اعلام اینکه امام راحل در دوران انقلاب اسلامی وجدان ارتشیان مشغول فعالیت در دوران حکومت شاه خائن را بیدار کرده است، یادآور شد: پیوستن نیروی هوایی ارتش به انقلاب و بیعت با امام راحل به خوبی حقانیت انقلاب اسلامی را به اثبات رساند.

استاندار مازندران با اعلام اینکه رزمندگانی مانند صیاد شیرازی جوهره حقیقتی  خویش را به خوبی نظام اسلامی نشان دادند، گفت: ارتش پس از انقلاب اسلامی بازآفرینی شده و در خدمت انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

این مسؤول با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی در سیر تکاملی که به مدیریت رهبر انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند، یک ارتش مکتبی است، افزود: ارتش ما متعهد، علمی، کارآمد و تاثیرگذار بوده و ارتش در کنار ملت برای مردم جانفشانی می‌کند.

اسلامی خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی با افتخار شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است، ارتش دوران طاغوت در خدمت استکبار بوده است و ارتش مکتبی امروز با ایمانی که دارد در خدمت مردم است.

وی با اعلام اینکه جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه بسیار اثرگذار و حساس است، ادامه داد: امروز به برکت تدابیر مقام معظم رهبری  و اقداماتی که توسط نیروهای مسلح و ارتش در منطقه ایجاد شده است، جایگاه برتری در منطقه برخودار هستیم و تعیین کننده ما در منطقه اثبات شده است و افتخار می‌کنیم برای پیشبرد اهداف خودمان از کسی اجازه نمی‌گیرد و کسی نمی‌تواند برای تقویت بینه دفاعی محدودیتی قائل شود و با افتخار نیازمندی‌های کشور برای حفظ و حراست از تمامیت ارضی را در داخل کشور تامین می‌کنیم.

استاندار مازندران گفت: امروز در هوا و فضا و دریا امنیت کشور به خوبی تامین است و نیروهای مسلح به خوبی در این زمینه پای کار بوده است و از دستاوردهای کشور حراست و حفاظت می‌کنند.

86004/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اسلامی #انقلاب #اعلام #اینکه #منطقه #امروز #افتخار #جمهوری #دوران #استاندار #آمریکا #ایجاد #نیروهای #مازندران #تقویت #امنیت #رهبر #می‌کند #اثبات #جهانیان #مکتبی #فعالیت #جایگاه #تامین #حراست #می‌کنیم #تغییر #نظامی #طاغوت #نمی‌تواند #گرامیداشت #شهدای #افزود #منافع #مراسم #نیروی #دفاعی #اهداف

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هیچ قدرتی نمی‌تواند برای تقویت بنیه دفاعی کشور محدودیت ایجاد کند

*

*


X https://sport45.site/