مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48563 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 -ساعت : 13:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتقادات سریالی اعضای شورا

بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری برگزار شد

انتقادات سریالی اعضای شورا

اختصاصی مازندشورا: بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهری ساری عصر دیروز با غیبت دوتن از اعضای شورا و با موضوع بررسی نامه‌ها، مصوبات کمیسیون‌ها و نظرات فرمانداری برگزار شد.

اختصاصی مازندشورا: اعضا پس از نطق‌هایی کوتاه درخصوص مسائل منطقه به بررسی چشم‌انداز های مدیریت شهری پرداختند.
سید علی آقامیری با اشاره به معضلات و اینکه سال 97 سال سختی خواهد بود، بیان داشت: نباید واپسگرا باشیم و باید نگاه رو به جلو و نگاه به آینده داشته باشیم. در سال ۹۷ باید به دنبال انسجام و اتفاق نظر باشیم. سال جدید باید به دنبال تکمیل پروژه های نیمه تمام باشیم.
وی ادامه داد: باید با جذب سرمایه‌گذار در جهت حل مشکل اشتغال و دیگر مسائل گام برداریم. ما مسئولیم و باید کارگشایی انجام دهیم.

آقامیری در خصوص سیاست‌های شورای عالی استان گفت: شورای عالی سه محور مد نظر دارد. اول پیگیری جدی جهت تحقق مدیریت یکپارچه شهری. دوم ارتقاع بخشیدن جایگاه شورای عالی. سوم تلاش و فعالیت جدی برای درآمد پایدار شهرداری ها است.

این عضو شورا با انتقاد از نمایندگان مجلس عنوان کرد: ظاهرا برخی از نمایندگان می‌ترسند که اعضای شورا در سطح کشور چهره شوند. متاسفانه همکاری لازم با اعضای شورا صورت نمی‌گیرد.

علی اکبر زلیکانی که در غیاب مدینه ریاست جلسه را برعهده داشت، با اشاره به نامه‌ی ارسال شده توسط شورای شهر ساری به استاندار گفت: شورا‌ها ظرفیت قابل اتکایی برای پیشبرد اهداف دولت هستند. امیدواریم با پیگیری‌ها موضوع درآمد پایدار حل شود.

فرامرز نقیبی با لحنی تند و انتقادی خطاب به رشیدی معاون شهردار گفت: هفته‌ی بعد باید توضیح دهید که شش ماهه‌ی دوم سال ۹۶ برای منطقه۳ شهر ساری چه کردید؟ بیش از ۵۰۰میلیون تومان برای شهرداری این منطقه هزینه کردید؛ این موضوع با اجازه چه کسی و کدام مصوبه انجام شده است؟
عضو با سابقه شورا ادامه داد: در بین ۵هزار پرسنل شهرداری ۵۰مدیر لایق پیدا نمی‌شود؟ هر چه سکوت کنیم مشکل مردم حل نمی‌شود.

کوروش یوسفی ساداتی با اشاره به پاسخگویی مسئولان به مردم، گفت: نماینده شهرداری باید به سوالات پاسخگو باشد اگر اینطور نباشد من جلسه‌ی آینده صحن شورا را ترک خواهم کرد. نظام پیشنهادات در شهرداری مُرده است.
وی ادامه داد: نایب رئیس شورا هفته پیش از شهرداری به‌شدت نقد کرد اما امروز از شهرداری دفاع می‌کند، این شیوه کار در شورا را نمی‌پذیرم و با این منوال حرف ما اثرگذار نیست. یوسفی افزود: تلاشی که در راس مدیریت شهری وجود دارد باید به بدنه‌ی شهرداری نیز تزریق شود
عضو کمیسیون فرهنگی شورا با اشاره به آمادگی ارشاد برای واگذاری مجتمع فرهنگی هنری ساری به شهرداری گفت: باید از این فرصت استفاده کرد. این مجتمع ظرفیت بسیار خوبی به حساب می‌آید.

در ادامه‌ی جلسه زلیکانی با عنوان این موضوع که پارک ولایت به گفته‌ی شهردار ساری یقینا روز نیمه‌ی شعبان افتتاح خواهد شد؛ مطرح کرد: به احتمال فراوان آخرین روز‌های حضور ما در ساختمان فعلی است.

در پایان رشیدی معاون شهردار گفت: نکات مطرح شده کاملا درست است و پیگیری های لازم انجام خواهد شد
معاون فنی شهردار ساری افزود: در جلسه شورای معاونان دغدغه‌های اعضای شورا بیان شد و شهردار ابلاغ کردند تا تیمی به‌صورت هفتگی گزارش را تهیه کنند.

عباس رشیدی ادامه داد: لکه‌گیری بلوار داراب و دانشجو انجام شد و به‌زودی میدان امام(ره) نیز لکه‌گیری می‌شود و تمام مسیرهای منتهی به ساعت به غیر از انقلاب و قارن آسفالت می‌شوند.

گزارش از سید محمدمهدی کیا

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندشورا - شهرداری - شورای شهر - پارک ولایت -

نظر شما در مورد : انتقادات سریالی اعضای شورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*