انتقادات سریالی اعضای شورا

تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 - ساعت : 13:31

کد مطلب: 48563 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری برگزار شد

انتقادات سریالی اعضای شورا

اختصاصی مازندشورا: بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهری ساری عصر دیروز با غیبت دوتن از اعضای شورا و با موضوع بررسی نامه‌ها، مصوبات کمیسیون‌ها و نظرات فرمانداری برگزار شد.

اختصاصی مازندشورا: اعضا پس از نطق‌هایی کوتاه درخصوص مسائل منطقه به بررسی چشم‌انداز های مدیریت شهری پرداختند.
سید علی آقامیری با اشاره به معضلات و اینکه سال 97 سال سختی خواهد بود، بیان داشت: نباید واپسگرا باشیم و باید نگاه رو به جلو و نگاه به آینده داشته باشیم. در سال ۹۷ باید به دنبال انسجام و اتفاق نظر باشیم. سال جدید باید به دنبال تکمیل پروژه های نیمه تمام باشیم.
وی ادامه داد: باید با جذب سرمایه‌گذار در جهت حل مشکل اشتغال و دیگر مسائل گام برداریم. ما مسئولیم و باید کارگشایی انجام دهیم.

آقامیری در خصوص سیاست‌های شورای عالی استان گفت: شورای عالی سه محور مد نظر دارد. اول پیگیری جدی جهت تحقق مدیریت یکپارچه شهری. دوم ارتقاع بخشیدن جایگاه شورای عالی. سوم تلاش و فعالیت جدی برای درآمد پایدار شهرداری ها است.

این عضو شورا با انتقاد از نمایندگان مجلس عنوان کرد: ظاهرا برخی از نمایندگان می‌ترسند که اعضای شورا در سطح کشور چهره شوند. متاسفانه همکاری لازم با اعضای شورا صورت نمی‌گیرد.

علی اکبر زلیکانی که در غیاب مدینه ریاست جلسه را برعهده داشت، با اشاره به نامه‌ی ارسال شده توسط شورای شهر ساری به استاندار گفت: شورا‌ها ظرفیت قابل اتکایی برای پیشبرد اهداف دولت هستند. امیدواریم با پیگیری‌ها موضوع درآمد پایدار حل شود.

فرامرز نقیبی با لحنی تند و انتقادی خطاب به رشیدی معاون شهردار گفت: هفته‌ی بعد باید توضیح دهید که شش ماهه‌ی دوم سال ۹۶ برای منطقه۳ شهر ساری چه کردید؟ بیش از ۵۰۰میلیون تومان برای شهرداری این منطقه هزینه کردید؛ این موضوع با اجازه چه کسی و کدام مصوبه انجام شده است؟
عضو با سابقه شورا ادامه داد: در بین ۵هزار پرسنل شهرداری ۵۰مدیر لایق پیدا نمی‌شود؟ هر چه سکوت کنیم مشکل مردم حل نمی‌شود.

کوروش یوسفی ساداتی با اشاره به پاسخگویی مسئولان به مردم، گفت: نماینده شهرداری باید به سوالات پاسخگو باشد اگر اینطور نباشد من جلسه‌ی آینده صحن شورا را ترک خواهم کرد. نظام پیشنهادات در شهرداری مُرده است.
وی ادامه داد: نایب رئیس شورا هفته پیش از شهرداری به‌شدت نقد کرد اما امروز از شهرداری دفاع می‌کند، این شیوه کار در شورا را نمی‌پذیرم و با این منوال حرف ما اثرگذار نیست. یوسفی افزود: تلاشی که در راس مدیریت شهری وجود دارد باید به بدنه‌ی شهرداری نیز تزریق شود
عضو کمیسیون فرهنگی شورا با اشاره به آمادگی ارشاد برای واگذاری مجتمع فرهنگی هنری ساری به شهرداری گفت: باید از این فرصت استفاده کرد. این مجتمع ظرفیت بسیار خوبی به حساب می‌آید.

در ادامه‌ی جلسه زلیکانی با عنوان این موضوع که پارک ولایت به گفته‌ی شهردار ساری یقینا روز نیمه‌ی شعبان افتتاح خواهد شد؛ مطرح کرد: به احتمال فراوان آخرین روز‌های حضور ما در ساختمان فعلی است.

در پایان رشیدی معاون شهردار گفت: نکات مطرح شده کاملا درست است و پیگیری های لازم انجام خواهد شد
معاون فنی شهردار ساری افزود: در جلسه شورای معاونان دغدغه‌های اعضای شورا بیان شد و شهردار ابلاغ کردند تا تیمی به‌صورت هفتگی گزارش را تهیه کنند.

عباس رشیدی ادامه داد: لکه‌گیری بلوار داراب و دانشجو انجام شد و به‌زودی میدان امام(ره) نیز لکه‌گیری می‌شود و تمام مسیرهای منتهی به ساعت به غیر از انقلاب و قارن آسفالت می‌شوند.

گزارش از سید محمدمهدی کیا

 


برچسب ها : #مازندشورا #شهرداری #شورای شهر #پارک ولایت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتقادات سریالی اعضای شورا

*

*


X https://sport45.site/