تهدید شهرداری با دوشکا توسط عضو شورا/ادامه روند توسعه ساری در وضعیت قرمز

تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 48576 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حاشیه‌نگاری جلسه شورای شهر ساری/

تهدید شهرداری با دوشکا توسط عضو شورا/ادامه روند توسعه ساری در وضعیت قرمز

مازندشورا: جلسه شورای اسلامی شهر ساری این‌بار با تهدیدی نادر همراه بود؛ یکی از اعضا که به‌شدت از عملکرد شهرداری ناراضی بود، این‌بار شهرداری را با سلاح گرم دوشکا تهدید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری مثل همیشه با حواشی زیادی همراه بود و ادبیات انتقادی و تهدیدآمیز برخی از اعضای شورا نسبت به شهرداری همچنان نقل مجلس بود و آنها مدعی هستند که شهرداری به شورا پاسخگو نیست.

علی‌اکبر زلیکانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری که منتقد جدی شهرداری در جلسه قبلی بود، به یکباره در موضعی انفعالی از شهردار قدردانی و آرامش خود را در این جلسه حفظ کرد.

این رویکرد زلیکانی به مذاق کوروش یوسفی رئیس کمیسیون فرهنگی شورا خوش نیامد و نسبت به آن واکنش نشان داد و افزود: هفته قبل انتقاد کردید رسانه‌ای هم شد اما شما نباید پاسخ دهید و از شهردار دفاع کنید، معاون شهردار که در جلسه حضور دارند، باید گزارش دهند؛ به نظرتان این تشکر زود نبود؟

یوسفی مجدداً در حالی که به شهرداری معترض بود، بیان کرد: پاسخ بسیاری از سؤالات‌مان را از شهرداری نگرفته‌ایم، اگر در جلسه بعدی معاون شهردار به سؤالات ما پاسخ ندهد، جلسه را ترک می‌کنم.

فرامرز نقیبی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ساری نیز با مطرح کردن بحث کنده‌کاری‌ها و مشکلات آسفالت در سطح شهر، به انتقاد از عملکرد شهرداری پرداخت.

وی که با حالتی برافروخته و لحن تند صحبت می‌کرد، خطاب به رشیدی معاون فنی شهردار گفت: من امروز خیلی نرم صحبت می‌کنم، از هفته بعد شما را با دوشکا می‌زنم.

رشیدی در این لحظه خواستار توضیح شد که نقیبی اجازه حرف زدن به او را نداد و گفت: توضیح نمی‌خواهم، هر کس به دست‌انداز می‌افتد، فحش نثار شورا و شهرداری می‌کند.

نقیبی از کم‌کاری شهرداری در منطقه 3 گله کرد و ادامه داد: پشت شهرداری منطقه 3، یک ساختمان ساختید و جلوی آن را هم کاخ، 600 میلیون تومان پول مردم هزینه شده، با اجازه چه کسی این کار را انجام دادید؟

وی عنوان کرد: در میان 5 هزار پرسنل، نمی‌توانیم 50 مدیر کارآمد پیدا کنیم؟ بیش از 70 درصد مدیران شهرداری ناکارآمد و نالایق‌اند.

نقیبی که حسابی دل پُری داشت، با بیان اینکه بود و نبود ما اصلاً فایده‌ای ندارد، خاطرنشان کرد: سکوت می‌کنیم و می‌خواهیم با دوستی و برادری صحبت کنیم اما نمی‌شود، اینجا فقط باید مشکل مردم حل شود، هرچه شعار دهیم فایده‌ای ندارد، خودمان رئیس جمهوری داریم که استاد شعار دادن است.

در ادامه اسفندیار عشوری اظهار کرد: 100 سؤال کتبی توسط شورا پرسیده شد، کدام‌شان را جواب گرفتیم؟ با این صحبت‌ها به جز اینکه سر خود را درد بیاورید، فایده دیگری ندارد.

وی یادآور شد: بیش از 60 جلسه در شوراهای برخی شهرها برگزار شده اما تعداد جلسات شورای شهر ساری، 20 جلسه است، چون هیچ موردی به شورا نمی‌آید، شهرداری هرکاری که دلش بخواهد انجام می‌دهد و شورا را محل نمی‌گذارد.

عشوری در پایان به نمونه‌ای از برخی قراردادهای غیرقانونی اشاره و تصریح کرد: ساری نیاز به شورای شهر ندارد، شهرداری تام‌الاختیار هر کاری بخواهد می‌کند، سرتان را درد نیاورید، آقای رشیدی هم می‌آید می‌گوید چشم، هفته بعد هم هیچ خبری نیست.

سیدمسعود مدینه رئیس شورا برای شرکت در جلسه‌ای در تهران و قاسم قاسمی نیز در خارج از استان به‌سر می‌بردند و در جلسه حاضر نبودند.

انتهای پیام/86041/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شورا #شهرداری #شورای #شهردار #نقیبی #ندارد #شورای شهر #معاون #رشیدی #اسلامی #ادامه #بخواهد #فایده‌ای #عشوری #گزارش #اینکه #شورای شهر ساری #منطقه #کمیسیون #می‌کنم #یوسفی #توضیح #می‌کند #اجازه #انتقاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تهدید شهرداری با دوشکا توسط عضو شورا/ادامه روند توسعه ساری در وضعیت قرمز

*

*


X https://sport45.site/