شرایط خوبی برای جذب گردشگر در رامسر فراهم شد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 48577 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار رامسر:

شرایط خوبی برای جذب گردشگر در رامسر فراهم شد

مازندشورا: فرماندار رامسر گفت: شرایط بسیار خوبی برای پذیرش گردشگر در این شهرستان ایجاد شد که جواهرده نیز که همانند نگینی در استان و کشور است مورد استقبال گردشگران قرار گرفت‌.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، محمد آزاد بعد از ظهر امروز در جلسه نشست مشترک مدیرکل امور روستایی، مشاور گردشگری استاندار و معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری مازندران که با دهیاران برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: این نامگذاری وظایف ما را مضاعف می‌کند که در هر جایگاهی برای خدمت به مردم تلاش کرده و در جهت رفع مشکلات آنها برآییم.

وی با اشاره به آمار و افزایش ۴۰ درصدی گردشگران در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیان کرد: شهرستان رامسر که شهری با وجه ملی و بین‌المللی با داشتن ظرفیت و شرایط بسیار و همچنین سرمایه اصلی شهر که مردم مهمان‌نوار آن است توانستیم این ایام را به همت همه مجموعه‌ها و دستگاه‌ها و مردم شرایط مناسبی را برای گردشگران فراهم کنیم.

فرماندار رامسر تصریح کرد: فعالیت‌های ما در روستا و شهر در راستای گردشگری است و گردشگری روستایی جزء برنامه‌های کاری در اولویت بوده و اقدامات مناسبی نیز در این راستا انجام شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه دهستان اشکور با ۱۱ روستا که در فاصله ۱۳۰ کیلومتری قرار دارد و همچنین جنت‌رودبار که بیش از ۳۰ آبادی دارد از ظرفیت بالایی برخوردار هستند، خاطر‌نشان کرد: شرایط بسیار خوبی برای پذیرش گردشگر در این مناطق ایجاد شد که جواهرده نیز که همانند نگینی در استان و کشور است مورد استقبال گردشگران قرار گرفت‌.

آزاد به دو روستای هدف گردشگری جواهرده و جنت‌رودبار اشاره کرد و افزود: برای اقامت بومگردی مجوزهایی صادر شد که تعدادی از آنها در دست اقدام است.

مشاور گردشگری استاندار مازندران نیز در این جلسه بیان کرد: در زمینه گردشگری بحث بومگردی در اولویت شهرستان رامسر است که در کنار رونق اقتصادی رشد اشتغال نیز داشته باشیم.

جلیل هریس‌چی اظهار کرد: استان مازندران دارای ۷۰ درصد امکانات بالقوه است که نیازمند تفکر و تاسیسات است که به درستی از آنها استفاده و بالفعل تبدیل شوند.

وی تصریح کرد: مدیریت‌های خوب مازندران را به نگین تبدیل کرده که قابل قدردانی است و آمارها نشان دهنده علایق مردم به رامسر است که این رکورد‌زنی برای مازندران در حوزه گردشگری خوب است، اما برای رسیدن به درجات متعالی‌تر باید تلاش کنیم تا شیوه گردشگری را متحول سازیم.

۸۶۰۳۹/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #گردشگری #رامسر #مازندران #اشاره #شرایط #گردشگران #شهرستان #تصریح #جنت‌رودبار #روستا #اولویت #مناسبی #فرماندار رامسر #تبدیل #بومگردی #استان #جواهرده #اظهار #مشاور #روستایی #فراهم #گردشگر #استاندار #نامگذاری #بسیار #ظرفیت #فرماندار #همچنین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شرایط خوبی برای جذب گردشگر در رامسر فراهم شد

*

*


X https://sport45.site/