مسؤولان با قبول نقد منصفانه برای خدمت به مردم تلاش کنند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 48578 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه شهرستان نور:

مسؤولان با قبول نقد منصفانه برای خدمت به مردم تلاش کنند

مازندشورا: امام جمعه شهرستان نور نقد منصفانه را ضروری دانست و گفت: مسؤولان با نقد منصفانه و شایسته‌سالاری برای خدمت به مردم تلاش کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام قنبرعلی  احمدی عصر امروز در دیدار معاون خبر صدا و سیمای مازندران و هیأت همراه که به منظور معرفی خبرنگار جدید این رسانه در شهرستان نور انجام شد، اظهار کرد: از رسالت‌های بسیار ارزشمند صدا و سیما انعکاس اخبار دقیق، صحیح و صادقانه است.

وی افزود: خبر جایگاه ویژه‌ای دارد و خبرنگاران متعهد به عنوان مجاهدان عرصه‌های دینی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ...نقش ایفا می‌کنند و در خط مقدم مبارزه با اندیشه‌های انحرافی و اخبار مایوس‌کننده دشمنان قرار دارند.

امام جمعه شهرستان نور تصریح کرد: خبرنگاران در دوران دفاع مقدس و دیگر حوادث همواره در دل، بطن و متن حادثه حضور داشته و دارند از جمله در سوریه، عراق و ... که شهدایی هم تقدیم کردند.

این مسؤول خاطر نشان کرد: انعکاس مشکلات مردم از وظایف خبرنگاران و صدا و سیما است چه بسا انعکاس خبری یک مشکل سبب بسیج مسؤولان برای رفع مشکل و ارائه خدمات مورد نیاز به ویژه در حوادث و بلایای طبیعی شده است و این اهمیت جایگاه خبر و خبرنگار را نشان می‌دهد.

احمدی بیان کرد: شغل خبرنگاری عشق است و اگر کسی عاشق این کار نباشد نمی‌تواند موفق شود و در عوض افرادی که عاشق این کار هستند همواره موفق هستند.

وی مطالعه، قلم و بیان خوب را لازمه خبرنگار و حرفه خبرنگاری دانست افزود: خبر نقش برجسته‌ای در توسعه و پیشرفت هر جامعه در عرصه‌های مختلف دارد بنابراین خبرنگار نباید جناحی، سلیقه‌ای و مغرضانه کار کند.

امام جمعه شهرستان با اشاره به برخی کاستی‌ها اظهار کرد: اطلاع‌رسانی و انعکاس خبر در شهرستان نیازمند عزم و توجه جدی است که امیدواریم با جوان‌گرایی در صدا و سیما این اتفاق در شهرستان رقم بخورد.

این مسؤول نقد منصفانه را ضروری دانست و تصریح کرد: برخی هم نقد را بر نمی‌تابند اما گاهی لازم است افرادی را به سمت جلو حرکت داد تا سریع‌تر حرکت کنند و افرادی هم هستند که هل دادن هم تاثیری ندارد بنابراین باید با نقد منصفانه و شایسته‌سالاری برای خدمت به مردم تلاش کرد.

احمدی نهاد و تریبون نماز جمعه را یکی از مهم‌ترین و بهترین رسانه‌ها و چشم بیدار جامعه برای نقد منصفانه اعلام کرد و گفت: صدا و سیما تدبیر کند تا هر هفته ساعتی را به خطبه‌های ائمه جمعه همه شهرستان‌های مازندران اختصاص دهد و از برنامه‌های محلی و بومی بیشتر استفاده کند که اقبال عمومی را در پی دارد.

سید عنایت‌الله احمدی معاون خبر صدا و سیمای مازندران نیز با استقبال از نظرات و پیشنهادات امام جمعه شهرستان نور، نکاتی را برای ارائه صحیح و درست و صادقانه خبر یادآوری و ضمن معرفی نماینده جدید خبری در شهرستان خواستار همکاری و مساعدت امام جمعه و سایر مسؤولان شد.

به گزارش فارس، در این جلسه از خدمات بیش از سه دهه جعفر ذکایی در عرصه خبر به عنوان نماینده صدا و سیما در شهرستان نور قدردانی و امین قجر به عنوان نماینده جدید معرفی شد.

86023/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهرستان #احمدی #خبرنگار #منصفانه #انعکاس #عنوان #خبرنگاران #افرادی #مازندران #معرفی #مسؤولان #نماینده #مسؤول #ارائه #همواره #دانست #بنابراین #جامعه #حوادث #خبرنگاری #خدمات #جایگاه #اظهار #سیمای #معاون #گزارش #اخبار #صادقانه #دارند #عرصه‌های #افزود #تصریح

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مسؤولان با قبول نقد منصفانه برای خدمت به مردم تلاش کنند

*

*


X https://sport45.site/