مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48578 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 فروردین 1397 -ساعت : 20:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مسؤولان با قبول نقد منصفانه برای خدمت به مردم تلاش کنند

امام جمعه شهرستان نور:

مسؤولان با قبول نقد منصفانه برای خدمت به مردم تلاش کنند

مازندشورا: امام جمعه شهرستان نور نقد منصفانه را ضروری دانست و گفت: مسؤولان با نقد منصفانه و شایسته‌سالاری برای خدمت به مردم تلاش کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، حجت‌الاسلام قنبرعلی  احمدی عصر امروز در دیدار معاون خبر صدا و سیمای مازندران و هیأت همراه که به منظور معرفی خبرنگار جدید این رسانه در شهرستان نور انجام شد، اظهار کرد: از رسالت‌های بسیار ارزشمند صدا و سیما انعکاس اخبار دقیق، صحیح و صادقانه است.

وی افزود: خبر جایگاه ویژه‌ای دارد و خبرنگاران متعهد به عنوان مجاهدان عرصه‌های دینی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ...نقش ایفا می‌کنند و در خط مقدم مبارزه با اندیشه‌های انحرافی و اخبار مایوس‌کننده دشمنان قرار دارند.

امام جمعه شهرستان نور تصریح کرد: خبرنگاران در دوران دفاع مقدس و دیگر حوادث همواره در دل، بطن و متن حادثه حضور داشته و دارند از جمله در سوریه، عراق و ... که شهدایی هم تقدیم کردند.

این مسؤول خاطر نشان کرد: انعکاس مشکلات مردم از وظایف خبرنگاران و صدا و سیما است چه بسا انعکاس خبری یک مشکل سبب بسیج مسؤولان برای رفع مشکل و ارائه خدمات مورد نیاز به ویژه در حوادث و بلایای طبیعی شده است و این اهمیت جایگاه خبر و خبرنگار را نشان می‌دهد.

احمدی بیان کرد: شغل خبرنگاری عشق است و اگر کسی عاشق این کار نباشد نمی‌تواند موفق شود و در عوض افرادی که عاشق این کار هستند همواره موفق هستند.

وی مطالعه، قلم و بیان خوب را لازمه خبرنگار و حرفه خبرنگاری دانست افزود: خبر نقش برجسته‌ای در توسعه و پیشرفت هر جامعه در عرصه‌های مختلف دارد بنابراین خبرنگار نباید جناحی، سلیقه‌ای و مغرضانه کار کند.

امام جمعه شهرستان با اشاره به برخی کاستی‌ها اظهار کرد: اطلاع‌رسانی و انعکاس خبر در شهرستان نیازمند عزم و توجه جدی است که امیدواریم با جوان‌گرایی در صدا و سیما این اتفاق در شهرستان رقم بخورد.

این مسؤول نقد منصفانه را ضروری دانست و تصریح کرد: برخی هم نقد را بر نمی‌تابند اما گاهی لازم است افرادی را به سمت جلو حرکت داد تا سریع‌تر حرکت کنند و افرادی هم هستند که هل دادن هم تاثیری ندارد بنابراین باید با نقد منصفانه و شایسته‌سالاری برای خدمت به مردم تلاش کرد.

احمدی نهاد و تریبون نماز جمعه را یکی از مهم‌ترین و بهترین رسانه‌ها و چشم بیدار جامعه برای نقد منصفانه اعلام کرد و گفت: صدا و سیما تدبیر کند تا هر هفته ساعتی را به خطبه‌های ائمه جمعه همه شهرستان‌های مازندران اختصاص دهد و از برنامه‌های محلی و بومی بیشتر استفاده کند که اقبال عمومی را در پی دارد.

سید عنایت‌الله احمدی معاون خبر صدا و سیمای مازندران نیز با استقبال از نظرات و پیشنهادات امام جمعه شهرستان نور، نکاتی را برای ارائه صحیح و درست و صادقانه خبر یادآوری و ضمن معرفی نماینده جدید خبری در شهرستان خواستار همکاری و مساعدت امام جمعه و سایر مسؤولان شد.

به گزارش فارس، در این جلسه از خدمات بیش از سه دهه جعفر ذکایی در عرصه خبر به عنوان نماینده صدا و سیما در شهرستان نور قدردانی و امین قجر به عنوان نماینده جدید معرفی شد.

86023/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - احمدی - خبرنگار - منصفانه - انعکاس - عنوان - خبرنگاران - افرادی - مازندران - معرفی - مسؤولان - نماینده - مسؤول - ارائه - همواره - دانست - بنابراین - جامعه - حوادث - خبرنگاری - خدمات - جایگاه - اظهار - سیمای - معاون - گزارش - اخبار - صادقانه - دارند - عرصه‌های - افزود - تصریح -

نظر شما در مورد : مسؤولان با قبول نقد منصفانه برای خدمت به مردم تلاش کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*