امکان ایجاد بیش از هزار شغل در نوار ساحلی مازندران/ نقدینگی داریم برنامه نداریم

تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48579 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار ویژه تنکابن مطرح کرد

امکان ایجاد بیش از هزار شغل در نوار ساحلی مازندران/ نقدینگی داریم برنامه نداریم

مازندشورا: فرماندار ویژه تنکابن با اشاره به اینکه امکان ایجاد بیش از هزار شغل در نوار ساحلی استان وجود دارد، گفت: در تنکابن ما می‌توانیم ظرفیت اشتغال را با همین شرایط اقتصادی بالا ببریم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، سیدامیر حسینی‌جو چهارشنبه‌شب در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان با اشاره به اینکه مجموع اعتباراتی که توانستیم صددرصد در حوزه اشتغال جذب کنیم نزدیک به 6.5 میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: ۴ میلیارد و 800 میلیون تومان در کمیته امداد و نزدیک به ۲ میلیارد تومان در حوزه بهزیستی بوده است.

وی با بیان اینکه عادت کردیم فقط بحث مشکلات را بگوییم، تصریح کرد: بیان مشکلات کار سختی نیست برای حل مشکلات باید چاره‌ای بیاندیشیم.

فرماندار ویژه تنکابن با تاکید بر اینکه در این جلسات باید ظرفیت و تحمل خودمان را بالا ببریم خاطرنشان کرد: باید نگاهمان را تغییر دهیم خوشحال نباشیم فقط تعریف می‌شنویم و ناراحت نباشیم از اینکه فقط نقد می‌شنویم.

این مسوؤل با اشاره به اینکه ما باید یک مدیریت عملیاتی هدفمند داشته باشیم، اضافه کرد: مدیریت تلگرامی، نامه‌ای و مکاتبه‌ای را کنار بگذارید.

حسینی‌جو یادآور شد: این آمادگی و تلاش را در شهرستان انجام می‌دهم تا یک وحدتی بین مدیران دستگاهای اجرایی باشد تا با قوت و قدرت پیش بروند.

وی افزود: دولت و نظام همه شرایط امنیت و آرامش را فراهم کردند ما باید قدرشناس این مجموعه باشیم.

فرماندار ویژه تنکابن با اشاره به اینکه برای ما تولیدکنندگان تنکابن در اولویت هستند، گفت: در شهرستان تنکابن حمایت از کالای ایرانی است باید حمایت از کالای شهرستان هم در اولویت باشد، گوشت به اندازه کافی در شهرستان تولید می‌شود چرا باید از خارج شهرستان وارد کنیم.

این مسؤول تاکید کرد: استفاده از تولیدات تنکابن خودش اشتغال را حفظ و انگیزه ایجاد می‌کند.

حسینی‌جو با بیان اینکه امسال در حوزه گردشگری شهرستان تنکابن یک گام به جلو رفته‌ایم، افزود: اولویت ما باید گردشگری به ویژه نوار ساحلی باشد.

وی با اشاره به اینکه امکان ایجاد بیش از هزار شغل در نوار ساحلی وجود دارد، افزود: در شهرستان تنکابن ما می‌توانیم ظرفیت اشتغال را با همین شرایط اقتصادی بالا ببریم، ما فراوان نقدینگی داریم ولی برنامه نداریم.

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه اشتغال در تنکابن در دو حوزه باید جدی گرفته شود، خاطرنشان کرد: یکی بحث گردشگری و دیگری بحث خدماتی، بحث کشاورزی هم اولویت ما است که جز بحث خدماتی نسبت می‌دهیم.

این مسؤول تصریح کرد: ما ظرفیت‌های تنکابن را بشناسیم و برایشان برنامه‌ریزی کنیم، از حرف به عمل تبدیل شود.

حسینی‌جو با تاکید بر اینکه با نشاط کردن شهرستان فقط کنسرت نیست، باید شهرستان تنکابن را با نشاط کنیم، گفت: بانشاط کردن شهرستان این است که در همه حوزه‌ها وظایف خودشان را به نحو مطلوب انجام دهند و زمینه‌ای فراهم کنیم که مردم احساس راحتی کنند و انگیزه‌ی بیشتری داشته باشند.

۸۶۰۴۳/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #تنکابن #نکا #شهرستان #اینکه #اشتغال #حسینی‌جو #اولویت #فرماندار #اشاره #ساحلی #مشکلات #تاکید #ایجاد #افزود #میلیارد #تومان #گردشگری #شرایط #مسؤول #باشیم #فراهم #کالای #خدماتی #مدیریت #حمایت #تصریح #برنامه #داریم #نقدینگی #امکان #نداریم #نزدیک #نباشیم #خاطرنشان #ببریم #ظرفیت #می‌شنویم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امکان ایجاد بیش از هزار شغل در نوار ساحلی مازندران/ نقدینگی داریم برنامه نداریم

*

*


X https://sport45.site/