تا روزی که زنده‌ام در عرصه دفاع از ارزش‌ها خواهم ماند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48580 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابراهیم حاتمی‌کیا در ساری:

تا روزی که زنده‌ام در عرصه دفاع از ارزش‌ها خواهم ماند

مازندشورا: کارگردان به وقت شام با بیان اینکه همواره با پرداختن به موضوعات مرتبط با دفاع مقدس سعی در نمایش و پاسداشت ارزش‌های انسانی سرزمینم داشته‌ام، گفت: تا روزی که زنده‌ام در این عرصه خواهم ماند و به حرمت و پاسداشت این گنج گرانمایه، در فیلم‌های خود به این ارزش‌ها می‌پردازم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان فیلم سینمایی به وقت شام، چهارشنبه‌شب در اکران مردمی این فیلم فاخر که در سانس‌های 17، 19 و 21 در سینما سپهر ساری برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون جمعیتی به این شکوه ندیده بودم، امیدواریم که مسؤولان همت کنند و سینما در خور شأن مردم باشد، هم تصویر و هم صدای فیلم‌ها بهتر شود.

وی با ابراز خرسندی از اینکه در کنار مردم مازندران است، افزود: آرزوی هر فیلمساز این است که این‌همه تماشاگر بیایند و فیلم او را ببینند و از این بابت خدا را شکر می‌کنم.

این کارگردان مجرب سینما گفت: روی این نکته تأکید دارم که بگویم فیلم به وقت شام به مفهوم تصویری، یک فیلم سیما است و بچه‌هایی که با من در این فیلم کار کردند نیز کسانی هستند که تجربه کار سینما را دارند.

حاتمی‌کیا با اشاره به مسائلی که به فیلم او برمی‌گردد، اظهار کرد: بخشی از این صحبت‌ها به مسائل اقتصادی و بخشی دیگر به خود‌سلیقه‌ای مربوط است.

وی با بیان اینکه سعی کردم تا در فیلم خود از عناصری استفاده کنم که اشتیاق مخاطب را برانگیزد، افزود: این فیلم به‌روز است و در شرایطی ساخته و اکران شده است که بسیاری از هموطنان ما در راه دفاع از حرم شهید شدند و هنوز این راه، پُرخون و پُر درد سر است.

حاتمی‌کیا تصریح کرد: سعی کردم تا گوشه‌ای از حماسه‌سازی‌های فرزندان غیور این آب و خاک در مقابل توحش نیروهای تکفیری و داعش را به تصویر بکشم و تمام تلاش تیم تولید با وجود ایجاد یک ساختار هنری یکپارچه، دامنه تأثیر آن بوده است تا بتواند پیام خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطب ارائه کند.

کارگردان فیلم‌های به‌یادماندنی چون آژانس شیشه‌ای، بوی پیراهن یوسف و دیده‌بان با بیان اینکه من همواره با پرداختن به موضوعات مرتبط با دفاع مقدس سعی در نمایش و پاسداشت ارزش‌های انسانی سرزمینم داشته‌ام، ادامه داد: تا روزی که زنده‌ام در این عرصه خواهم ماند و به حرمت و پاسداشت این گنج گرانمایه، در فیلم‌های خود به  این ارزش‌ها می‌پردازم.

 

وی بار دیگر از استقبال بی‌نظیر مردم مازندران که در سه سانس بیننده این فیلم بودند، قدردانی و بیان کرد: واقعاً نمی‌دانم عکاس ما می‌تواند این تصویر را از حضور مردم بگیرد یا خیر؟

کارگردان به وقت شام در پایان گفت: اگر این فیلم را پذیرفتید، ما را تشویق و آن را تبلیغ کنید تا قدرت و قوت بگیریم.

به گزارش فارس، ابراهیم حاتمی‌کیا که به دعوت مدیریت امور سینمایی حوزه هنری مازندران و هماهنگی مؤسسه هنری «اوج» به مازندران سفر کرد؛ مورد استقبال پُرشور مردم استان قرار گرفت، او پیش از اکران سانس نخست فیلم به وقت شام در سینما سپهر ساری با حضور مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر و جمعی دیگر از خانواده شهدا و ایثارگران به‌ویژه خانواده مدافعان حرم و تعدادی از مسؤولان فرهنگی، حوزه هنری و سپاه مازندران قدردانی شد.

86001/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #سینما #مازندران #حاتمی‌کیا #کارگردان #ابراهیم #اکران #تصویر #اینکه #مخاطب #فیلم‌های #خانواده #قدردانی #استقبال #پاسداشت #افزود #اظهار #ارزش‌ها #زنده‌ام #خواهم #گزارش #سینمایی #مسؤولان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تا روزی که زنده‌ام در عرصه دفاع از ارزش‌ها خواهم ماند

*

*


X https://sport45.site/