مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48591 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 فروردین 1397 -ساعت : 11:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نگهداری نادرست بسیاری از ابنیه فنی هرمزگان را از بین می‌برد

مدیرکل راهداری استان هرمزگان:

نگهداری نادرست بسیاری از ابنیه فنی هرمزگان را از بین می‌برد

مازندشورا: مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان هرمزگان گفـت: بسیاری از ابنیه فنی در حال از بین رفتن هستند که قسمتی از آن تقصر ما است چرا که نگهداری به طور صحیح انجام نشده است و ما باید از مدل‌های نو برای نگهداری این ابنیه‌ها استفاده کنیم.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان هرمزگان ، داریوش باقر جوان شب گذشته در شورای اداری شهرستان بندرلنگه، با عذرخواهی از عدم حضور در جلسات قبلی شورای اداری شهرستان بندرلنگه به واسطه جلسات استانی، اظهار کرد: حس مطالبه‌گری بسیار خوب است وکسی که مسؤولیتی قبول می‌کند باید پاسخگوی حوزه کاری خود باشد و نبود امکانات و اعتبارات تا حدودی می‌تواند بهانه باشد.

وی با اشاره به مسؤولیت اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان هرمزگان مبنی بر نگهداری از تمام زیرساخت‌های محورهای مواصلاتی و شریانی، افزود: اعتبارات در حوزه راه‌های روستایی وفرعی در وزارت راه و شهرسازی تخصیص پیدا می‌‌کند که ما نیز بهره‌بردار هستیم و ۲۵۰ میلیارد تومان برای راه‌های روستایی در سال‌جاری تخصیص داده شده است.

اين مقام مسئول اضافه کرد: مطالبه‌گری باید از تمام دستگاه‌ها صورت گیرد و ما موظف هستیم این سرمایه ملی و راه‌ها را به بهترین نحو ممکن نگهداری کنیم و در بحث راه‌ها هیچ  معامله‌ای نمی‌توان کرد چرا که جان انسان‌ها در میان است.

باقرجوان با اشاره به ایمنی راه‌ها، تصریح کرد: مسؤولان هیچگاه اجازه ندهند راه‌ ساخته شود بدون مشخصات فنی  ابنیه فنی، همین الان درگیر راه‌های روستایی هستیم که ساخته می‌شود ولی ابنیه فنی در آن‌ها ساخته نمی‌شود.

ايشان  گفت: بسیاری از ابنیه فنی در حال از بین رفتن هستند که قسمتی از آن تقصر ما است چرا که نگهداری به طور صحیح انجام نشده است و باید از مدل‌های نو برای نگهداری این ابنیه‌ها استفاده کنیم.

وی بیان داشت: نزدیک ۲هزار و ۴۰۰ آبنما در استان هرمزگان وجود دارد که تعدادی نیز در شهرستان بندرلنگه می‌باشند و این‌ها خود عامل تصادف هستند، باید سعی کنیم که این عقب افتادگی را جبران کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان هرمزگان اذعان داشت: حدود ۳۰ الی ۴۰ سال از عمر رویه‌های آسفالتی و این ابنیه‌های  فنی می‌گذرد و بنابر این لازم است که به سرعت وارد عمل شویم و قول مسلمی که در این جلسه می‌دهم این است که تمام تلاش خود را بیشتر می‌کنیم تا بتوانیم اعتبارات مناسبی را برای شهرستان  داشته باشیم و از منابع و ظرفیت‌های شهرستان استفاده خواهیم کرد.

باقرجوان یادآور شد: تلاش‌ها در حوزه راه کافی نیست و بنده از خودم راضی نیستم به واسطه تلاش‌های کم و همکاران بنده در شهرستان باید تلاش خود را بیشتر کنند و به یکباره و یک‌شبه نمی‌شود معجزه کرد تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: بسیاری از کمبودهای محورهای مواصلاتی که فرماندار بندرلنگه اشاره نموده به زودی برای سامان دادن آن‌ها اولویت‌بندی و اقداماتی صورت خواهد گرفت.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - هرمزگان - استان - نگهداری - بندرلنگه - اعتبارات - راه‌های - راه‌ها - ساخته - هستیم - روستایی - اشاره - راهداری - ابنیه - بسیاری - آن‌ها - باقرجوان - نمی‌شود - استفاده - مطالبه - شورا - خواهیم - بیشتر - تخصیص - مدیرکل - اداری - مطالبه‌گری - واسطه - جاده‌ای - محورهای - اداره - شورای - مواصلاتی - جلسات -

نظر شما در مورد : نگهداری نادرست بسیاری از ابنیه فنی هرمزگان را از بین می‌برد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*