بهره‌برداری از مجموعه سالن ورزشی ایران‌آباد اردبیل

تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 فروردین 1397 - ساعت : 11:50

کد مطلب: 48595 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در هفته دولت امسال انجام می‌گیرد:

بهره‌برداری از مجموعه سالن ورزشی ایران‌آباد اردبیل

مازندشورا: مجموعه سالن ورزشی ایران‌آباد اردبیل با مجموع اعتبار ۱۱۴۴۷ میلیون ریال در هفته دولت امسال افتتاح می‌شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، مدیرکل راه و شهرسازی استان در بازدید از پروژه فوق ضمن اعلام این موضوع گفت: پروژه مجموعه سالن ورزشی ایران آباد اردبیل با زیربنای ۱۱۷۷ مترمربع تا ابتدای سال ۹۶ مبلغ ۷۹۴۷ میلیون ریال هزینه و در سال جاری نیز ۳۵۰۰ میلیون ریال تأمین اعتبار شده و به امید خدا در هفته دولت امسال مورد بهره‌برداری خواهد رسید.

در ادامه محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی از احداث پروژه خانه محله گلمغان اردبیل با زیربنای ۵۲۷ مترمربع با مبلغ قرارداد ۷ هزار میلیون ریال شروع شده بازدید کرد، شایان ذکر است عملیات خاک‌برداری و آرماتورگذاری پروژه فوق انجام شده و امسال نیز مورد بهره‌برداری خواهد رسید.

همچنین از آسفالت معابر محله گلمغان و ایران‌آباد که عملیات اجرایی آن از سال ۹۶ شروع شده و بیش از ۴۲ هزار مترمربع آسفالت‌ریزی انجام یافته و در حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان هزینه شده بازدید شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #میلیون #پروژه #شهرسازی #اردبیل #بازدید #بهره‌برداری #مترمربع #امسال #عملیات #گلمغان #هزینه #مدیرکل #مجموعه #ورزشی #ایران‌آباد #استان #زیربنای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بهره‌برداری از مجموعه سالن ورزشی ایران‌آباد اردبیل

*

*


X https://sport45.site/