پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی بیمارستان قائم تویسرکان

تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 فروردین 1397 - ساعت : 12:47

کد مطلب: 48597 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس راه و شهرسازی شهرستان تویسرکان خبر داد:

پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی بیمارستان قائم تویسرکان

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تویسرکان گفت: بر اساس گزارش‌های مشاور پروژه، این بیمارستان از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی برخوردار است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، علی‌محمد اصغری در بازدید از پروژه بیمارستان قائم تویسرکان عنوان کرد: بیمارستان ۹۶ تختخوابی قائم تویسرکان از سال ۸۷ کلنگ‌زنی شده و با جانمایی‌هایی که انجام شده تعداد تخت‌ها به ۱۵۴ تخت افزایش یافته است.

وی ادامه داد: این بیمارستان دارای ۶ طبقه با اسکلت بتنی و دارای ۱۵۴ تخت با مساحت زیربنا به متراژ ۱۶ هزار و ۹۳۴ مترمربع است.

وی یادآور شد: مساحت زمین به متراژ ۴۶ هزار و ۷۶۲ مترمربع و دارای ۴ بلوک مجزا و قسمت‌های الحاقی و مستحدثات جانبی است.

اصغری در رابطه با بخش‌های این بیمارستان گفت: این بیمارستان دارای بخش‌های سی تی اسکن، دیالیز، اهدای خون، اورژانس، درمانگاه (دندانپزشکی، رادیولوژی، چشم‌پزشکی، واکسیناسیون و ...)، آندوسکوپی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، ICU، NICU،LDR، زنان و زایمان، کودکان، CCU، جراحی، داخلی و اداری و مهدکودک است.

وی در رابطه با وضعیت فعلی پروژه گفت: در حال حاضر پیمانکار در حال اجرای گچ‌کاری، درای وال، کانال‌کشی، تأسیسات مکانیکی و الکتریکی، اجرای نما و کاشی‌کاری، اجرای کناف، نصب چهارچوب و پنجره، لوله‌کشی گاز طبی، احداث پل ورودی، کف‌سازی طبقات و محوطه‌سازی و احداث ساختمان‌های جانبی، پیگیری انشعابات برق، آب، فاضلاب و گاز است.

وی در رابطه با هدف از اجرای این پروژه اظهار کرد: با توجه به کمبود و فرسوده بودن فضاهای بهداشتی و درمانی شهرستان تویسرکان و لزوم ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنین داخل و خارج از شهرستان است.

اصغری عنوان کرد: یکی از کارهای بسیار خوب در این پروژه، احداث پد بالگرد است که نیاز عمده شهرستان بوده که با پیگیری‌های انجام شده این پد جانمایی شده که طبق استانداردها ساخته می‌شود.

وی در پایان از پیگیری‌های مهندس فرزانه مدیرکل راه و شهرسازی، دکتر مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس، امام‌جمعه و فرماندار این شهرستان تقدیر و تشکر نموده و گفت: در سال گذشته نیروهای ما به صورت دو شیفته در این بیمارستان مشغول به کار بودند و به امید خدا امسال این بیمارستان به بهره‌برداری خواهد رسید.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #بیمارستان #تویسرکان #شهرستان #دارای #اجرای #شهرسازی #پروژه #رابطه #اصغری #احداث #پیگیری‌های #درمانی #بهداشتی #متراژ #عنوان #مساحت #مترمربع #جانبی #بخش‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی بیمارستان قائم تویسرکان

*

*


X https://sport45.site/