حمایت از عرضه میان متراژها سیاست اصلی بانک‌مسکن در سال ۹۷

تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1397 - ساعت : 07:51

کد مطلب: 48617 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حمایت از عرضه میان متراژها سیاست اصلی بانک‌مسکن در سال ۹۷

مازندشورا: رییس اداره روابط عمومی بانک‌مسکن در جریان بازدید روزانه از غرفه بانک‌مسکن در یازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه، سیاست اصلی بانک در سال ۹۷ را تشریح کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، ‌مهدی احمدی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، گفت: بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه حضور موثری داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه بانک مسکن در هر دو حوزه بازار پول و سرمایه فعالیت می کند، در این نمایشگاه تلاش کردیم خدمات متنوع بانک در این دو بازار را به مشتریان معرفی و تبیین کنیم.

احمدی با اشاره به اینکه خدمات حوزه بازار پولی بانک توسط شعب در سراسر کشور ارائه می شود ادامه داد: در حوزه بازار سرمایه نیز برنامه‌هایی در افق ۱۴۰۰ ترسیم کردیم که از همین جهت نمایشگاه بانک، بورس و بیمه می تواند در حوزه آشنایی مخاطبان با اقدامات بانک مسکن و سیاست‌های مربوط به ۴ سال آتی بسیار موثر واقع شود.

رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن افزود: در این خصوص همچنین خدمات شرکت‌های زیر مجموعه بانک مسکن به مشتریان و فعالان بخش مسکن و ساختمان ارائه داده می شود که نمایشگاه نقش مهمی در این بخش دارد.

احمدی همچنین با اشاره به ارائه خدمات جدید بانک مسکن در سال ۹۷ گفت: با توجه به تاکید رئیس جهموری، سیاست بانک مسکن در سال جدید بیشتر متمرکز بر بازآفرینی بافت‌های ناکارآمد شهری است.

رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن تصریح کرد: بنابراین سیاست مقدم بانک مسکن حمایت از ساخت و عرضه واحدهای مسکونی واقع در بافت‌های ناکارآمد شهری است. ضمن اینکه علاوه بر این سیاست‌های بانک مسکن، در حوزه ساخت و حمایت از اقشار میان درآمدی برای ساخت واحدهای میان متراژ تعریف شده است.

وی تاکید کرد: سیاست حمایت از ساخت و ساز از واحدهای مناسب دهک میان درآمدی با هدف افزایش کمّی تعداد واحدهای مسکونی برای پاسخ به تقاضای نیاز بازار و همچنین متناسب سازی قیمت تمام شده مسکن با قدرت خرید این گروه از متقاضیان است.

صندوق یکم، اوراق گواهی حق تقدم و تسهیلات بدون سپرده از جمله تسهیلات بانک مسکن برای حمایت از اقشار میان‌درآمد جامعه است.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #بازار #حمایت #واحدهای #نمایشگاه #خدمات #سیاست #احمدی #روابط #ارائه #اینکه #اداره #همچنین #عمومی #ناکارآمد #درآمدی #تسهیلات #بافت‌های #اقشار #مسکونی #اشاره #سرمایه #افزود #کردیم #پایگاه #سیاست‌های #مشتریان #تاکید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حمایت از عرضه میان متراژها سیاست اصلی بانک‌مسکن در سال ۹۷

*

*


X https://sport45.site/