آسفالت ۱۱۸ كيلومتر ازباندهای دوم و بازگشايی ۵۴ كيلومترآن درسال ۹۶

تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1397 - ساعت : 10:32

کد مطلب: 48622 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مديركل راه وشهرسازي خراسان جنوبي خبرداد:

آسفالت ۱۱۸ كيلومتر ازباندهای دوم و بازگشايی ۵۴ كيلومترآن درسال ۹۶

مازندشورا: مديركل راه وشهرسازي خراسان جنوبی گفت:اولویت اصلی در سال ۹۷ باز شدن ۶۴ کیلومتر باقی مانده از سال قبل است و ۱۰۷ کیلومتر نیز از شریان های مواصلاتی استان در حوزه دوبانده سازی آماده آسفالت است که امسال ۱۰۰ کیلومتر از این مسیرها آسفالت می شود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره روابط عمومي راه وشهرسازي خراسان جنوبي، مهدي جعفري به اقدام هایی که در حوزه احداث و به سازی محورهای مواصلاتی استان در سال قبل انجام شد نیز اشاره کرد و گفت: یکی از محورها طبس – یزد است که ۵ کیلومتر آن آسفالت شد و ۸ کیلومتر نیز در دست اجراست که پیگیری می شود امسال حدود ۱۲ کیلومتر باند دوم به بهره برداری برسد.

وی افزود: درمحور سه راهی روم – آفریز ۱۲ کیلومتر از این مسیر آسفالت شده و در حال تکمیل است و به زودی زیر بار ترافیک مي رود. به گفته وی از احداث محور باند دوم بیرجند - اسدیه ۲ کیلومتر از ۱۶ کیلومتر اجرا شده باقی مانده است که به زودی این دو کیلومتر هم آسفالت می شود تا امسال ۱۶ کیلومتر به بهره برداري برسد.

جعفری ادامه داد: همچنین در محور بیرجند به زاهدان نیز حد فاصل مود ۵ کیلومتر آماده آسفالت است که به زودی برای انجام این کار اقدام می شود و حد فاصل شوسف به نهبندان هم ۷ کیلومتر آسفالت شده که پیگیریم ۴ تا ۵ کیلومتر دیگر آسفالت و تکمیل شود و بتوانیم این قطعات را زیر بار ترافیک ببریم. علاوه بر این در محور خوسف به سه راهی راهداران سه پیمانکار مشغول به کارند که حد فاصل خوسف تا روستای فدشک ۳ کیلومتر قیرپاشی شده و به زودی آسفالت وبازگشايي می شود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #کیلومتر #آسفالت #امسال #تکمیل #ترافیک #بیرجند #احداث #خراسان #جنوبي #اقدام #وشهرسازي

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آسفالت ۱۱۸ كيلومتر ازباندهای دوم و بازگشايی ۵۴ كيلومترآن درسال ۹۶

*

*


X https://sport45.site/