جریانات اخیر در غرب آسیا مشغول‌کردن افکار عمومی است

تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1397 - ساعت : 17:10

کد مطلب: 48630 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه رامسر:

جریانات اخیر در غرب آسیا مشغول‌کردن افکار عمومی است

مازندشورا: امام جمعه رامسر با اشاره به حمله موشکی به جنوب دمشق، گفت: جریان‌هایی که در منطقه غرب آسیا رخ می‌دهد بازی و مشغول‌کردن افکار عمومی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان رامسر، حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه‌های نماز‌ جمعه این هفته شهرستان رامسر ضمن تبریک روز ارتش، پاسدار و سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروزه دشمن در پیرامون ما بیش از هر زمان دیگری بعد از پیروزی انقلاب به‌طور جدی حضور پیدا کرده و هدف آن ناامن کردن کشور است.

وی افزود: پاسداران عزیز با وجود مشکلات در عرصه دفاعی با اقتدار توانستند در این اقیانوس آتش جزیره امنی بسازند که نیاز به تفسیر نیست و ضمن قدردانی از آنها برای این قشر آرزوی موفقیت داریم.

امام جمعه رامسر با اشاره به حمله موشکی به جنوب دمشق تصریح کرد: جریان‌هایی که در منطقه غرب آسیا رخ می‌دهد بازی و مشغول‌کردن افکار عمومی است.

این مسؤول با بیان اینکه ایجاد حاشیه امن برای رژیم اشغالگر صهیونیستی اولین هدف دشمن از این تحرکات است، خاطر‌نشان کرد: القای ناامنی برای کشور‌های منطقه هدف بعدی دشمن است که به کشور‌های ترسو عربستان و امارات و ... القا کنند که منطقه امن نیست که از آنها حمایت کرده و تسهیلات خریداری کنند.

رضایی با تأکید بر اینکه امروزه ابر قدرت مادی و معنوی منطقه ابرقدرت اسلام است و اندیشه و افکار انقلاب به کشورهای منطقه صادر شده است، افزود: توجیه مشکلات اقتصادی دشمن از سومین هدف آنها است که به فرمایش رهبر معظم انقلاب، همانند سال‌هایی که در منطقه حضور دارند راه به جایی نخواهند برد.

وی به آگاهی و هوشیاری و تحلیلگر بودن مردم اشاره و اظهار کرد: بعضی افراد در داخل کشور سخنانی می‌گویند که آنها را دشمنان بیان می‌کنند و هوشیاری مردم ایران در این دوران سخت باید بیشتر باشد‌.

خطیب نماز‌ جمعه رامسر در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به فیلتر شدن تلگرام تصریح کرد: امروزه در وسط جنگ عظیم و نابرابر رسانه‌ای هستیم که باید ابزار جنگی دشمن را خنثی کنیم و تلگرام یکی از آن ابزار‌ها است.

وی با اشاره به اینکه تلگرام در اغتشاشات اخیر نیز تأثیر داشت، گفت: دشمن از طریق این پیام‌رسان اطلاعات جاسوسی فراوانی به‌دست آورده و میلیاردها دلار به جیب می‌زند که باید هوشیار باشیم و تحت تأثیر القاهای فریبکارانه دشمن قرار نگیریم و سعی شود در همه برهه‌ها و جنگ‌ها به منویات و بیانات رهبر توجه داشته باشیم.

انتهای پیام /۸۶۰۳۹/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #منطقه #رامسر #انقلاب #اشاره #اینکه #امروزه #تلگرام #افکار #هوشیاری #رهبر #باشیم #تأثیر #تصریح #کشور‌های #افزود #شهرستان #عمومی #مشغول‌کردن #رضایی #نماز‌ #اظهار #پاسداران #مشکلات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جریانات اخیر در غرب آسیا مشغول‌کردن افکار عمومی است

*

*


X https://sport45.site/