مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48630 -تاریخ انتشار : جمعه 31 فروردین 1397 -ساعت : 17:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جریانات اخیر در غرب آسیا مشغول‌کردن افکار عمومی است

امام جمعه رامسر:

جریانات اخیر در غرب آسیا مشغول‌کردن افکار عمومی است

مازندشورا: امام جمعه رامسر با اشاره به حمله موشکی به جنوب دمشق، گفت: جریان‌هایی که در منطقه غرب آسیا رخ می‌دهد بازی و مشغول‌کردن افکار عمومی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان رامسر، حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه‌های نماز‌ جمعه این هفته شهرستان رامسر ضمن تبریک روز ارتش، پاسدار و سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروزه دشمن در پیرامون ما بیش از هر زمان دیگری بعد از پیروزی انقلاب به‌طور جدی حضور پیدا کرده و هدف آن ناامن کردن کشور است.

وی افزود: پاسداران عزیز با وجود مشکلات در عرصه دفاعی با اقتدار توانستند در این اقیانوس آتش جزیره امنی بسازند که نیاز به تفسیر نیست و ضمن قدردانی از آنها برای این قشر آرزوی موفقیت داریم.

امام جمعه رامسر با اشاره به حمله موشکی به جنوب دمشق تصریح کرد: جریان‌هایی که در منطقه غرب آسیا رخ می‌دهد بازی و مشغول‌کردن افکار عمومی است.

این مسؤول با بیان اینکه ایجاد حاشیه امن برای رژیم اشغالگر صهیونیستی اولین هدف دشمن از این تحرکات است، خاطر‌نشان کرد: القای ناامنی برای کشور‌های منطقه هدف بعدی دشمن است که به کشور‌های ترسو عربستان و امارات و ... القا کنند که منطقه امن نیست که از آنها حمایت کرده و تسهیلات خریداری کنند.

رضایی با تأکید بر اینکه امروزه ابر قدرت مادی و معنوی منطقه ابرقدرت اسلام است و اندیشه و افکار انقلاب به کشورهای منطقه صادر شده است، افزود: توجیه مشکلات اقتصادی دشمن از سومین هدف آنها است که به فرمایش رهبر معظم انقلاب، همانند سال‌هایی که در منطقه حضور دارند راه به جایی نخواهند برد.

وی به آگاهی و هوشیاری و تحلیلگر بودن مردم اشاره و اظهار کرد: بعضی افراد در داخل کشور سخنانی می‌گویند که آنها را دشمنان بیان می‌کنند و هوشیاری مردم ایران در این دوران سخت باید بیشتر باشد‌.

خطیب نماز‌ جمعه رامسر در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به فیلتر شدن تلگرام تصریح کرد: امروزه در وسط جنگ عظیم و نابرابر رسانه‌ای هستیم که باید ابزار جنگی دشمن را خنثی کنیم و تلگرام یکی از آن ابزار‌ها است.

وی با اشاره به اینکه تلگرام در اغتشاشات اخیر نیز تأثیر داشت، گفت: دشمن از طریق این پیام‌رسان اطلاعات جاسوسی فراوانی به‌دست آورده و میلیاردها دلار به جیب می‌زند که باید هوشیار باشیم و تحت تأثیر القاهای فریبکارانه دشمن قرار نگیریم و سعی شود در همه برهه‌ها و جنگ‌ها به منویات و بیانات رهبر توجه داشته باشیم.

انتهای پیام /۸۶۰۳۹/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - رامسر - انقلاب - اشاره - اینکه - امروزه - تلگرام - افکار - هوشیاری - رهبر - باشیم - تأثیر - تصریح - کشور‌های - افزود - شهرستان - عمومی - مشغول‌کردن - رضایی - نماز‌ - اظهار - پاسداران - مشکلات -

نظر شما در مورد : جریانات اخیر در غرب آسیا مشغول‌کردن افکار عمومی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*