بیش از ۷۰ درصد بودجه کشور برای شرکت‌های دولتی است

تاریخ انتشار : شنبه 01 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:53

کد مطلب: 48658 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم تنکابن، عباس‌آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی

بیش از ۷۰ درصد بودجه کشور برای شرکت‌های دولتی است

مازندشورا: نماینده مردم تنکابن، عباس‌آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با عدم توجه به بخش خصوصی ایجاد اشتغال را تضعیف می‌کنیم، گفت: بیش از ۷۰ درصد بودجه کشور برای شرکت‌های دولتی است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، شمس‌الله شریعت‌نژاد بعد از ظهر امروز در اولین شورای اداری سال ۹۷ ضمن تبریک روز پاسدار و جانباز اظهار کرد: وجود مشکلات گذشته و بی‌تدبیری‌های مدیریتی سبب بروز مشکلات امروز است و ما باید تلاش کنیم تا برای آیندگان مشکل ایجاد نکنیم.

وی با بیان اینکه این مشکلات به دولت‌ها و جناح‌ها وابسته نبوده بلکه نتیجه بی‌تدبیری و تصمیمات شتاب‌زده است، اظهار کرد: امروزه مدیران ما با آنها روبرو هستند و اگر تدبیر درست نداشته باشند آیندگان نیز با مشکلات فراوانی روبرو خواهند شد.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه توقع جامعه از مسؤولان بیش از گذشته است، تاکید کرد: شما در ارائه خدمت باید با نگاه واقع‌بینانه کوشا باشید.

وی خاطر‌نشان کرد: مزیت‌های منطقه‌ای در هر کشور لازمه توسعه است و ما انسان‌ها باید خود را متناسب با استعداد‌های طبیعی مدیریت کنیم که الهام‌گیری از طبیعت جز اصول اولیه مدیریت است.

شریعت‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه با عدم توجه به بخش خصوصی ایجاد اشتغال را تضعیف می‌کنیم، افزود: بیش از ۷۰ درصد بودجه کشور برای شرکت‌های دولتی است.

وی ادامه داد: شرکت‌های دولتی شرکت‌های بی‌انگیزه برای رقابت که در همه دنیا نشان داده که شرکت‌های دولتی موفق نشده‌اند و باید به بخش خصوصی واگذار شوند.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فضای مجازی و تلگرام اظهار کرد: فضای مجازی تنها به تخریب مسؤولان و سلب اعتماد مردم تاکید دارد که باید مدیران و اطرافیان آنها پاک‌دست باشند تا بهانه‌ای دست دیگران ندهند.

*میزبانی از ۲ میلیون مسافر

محمد آزاد فرماندار رامسر نیز ظهر امروز در نخستین شورای اداری سال ۹۷ در رامسر با اشاره به سال گذشته و مشکلات، اقدامات و دستاورد‌ها گفت: نامگذاری سال‌ها توسط مقام معظم رهبری به جهت ضرورت‌های موجود در جامعه است و با توجه به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است، در سال ۹۷ مدیران با همت مضاعف و پیگیر مشکلات مردم بوده و تلاش کنند.

وی به شعار در رامسر که شاد کردن دل مردم است، تاکید کرد و افزود: خدمت بهتر و بیشتر به مردم که وظیفه مسؤولان است.

فرماندار رامسر از ستاد خدمات سفر در میزبانی از ۲ میلیون مسافر و گردشگر که خدمات ارزنده داشتند تشکر و تصریح کرد: مجموعه ۱۰۰ نفری شورای اداری برای مردم رامسر باید خدمت شبانه‌روزی داشته باشیم تا نتایج آن در عرصه‌های مختلف در کوتاه‌مدت احساس شود.

وی با بیان اینکه در راه خدمت‌رسانی به مردم هیچ بن‌بستی نباید وجود داشته باشد و مدیران با پیش‌بینی چالش‌ها در رفع آن کوشا باشند، خاطر‌نشان کرد: همچنین مدیران باید توجه به اشتغال را سرلوحه کار خود قرار داده و در این مسیر دارای برنامه باشند.

آزاد به بارش برف روزهای پایانی فروردین اشاره کرد و افزود: بارش برف در روستاها و دهستان اشکور، جنت‌رودبار و جواهرده سبب آسیب به محصولات سیاه‌ریشه شد که مردم آن مناطق از این محصولات امرار معاش می‌کردند که در این راستا باید فرهنگ بیمه محصولات کشاورزی جدی گرفته شود و با مدیریت و توجه از بروز بحران و مشکل جلوگیری کنیم. 

وی گفت: توجه به حقوق شهروندی و عفاف و حجاب وظیفه بسیاری از دستگاه‌های اجرایی است که برخی مدیران کوتاهی می‌کنند و باید توجه لازم و کافی را داشته باشند.

 

۸۶۰۳۹/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #رامسر #شورای #مشکلات #مدیران #شورا #شرکت‌های #باشند #اینکه #دولتی #مسؤولان #مدیریت #نماینده #افزود #محصولات #نکا #مجلس #تنکابن #عباس‌آباد #اشاره #تاکید #گذشته #اسلامی #اداری #اظهار #امروز #شریعت‌نژاد #مسافر #فرماندار #وظیفه #میلیون #خدمات #فرماندار رامسر #مجازی #بودجه #ایجاد #جامعه #امروزه #خاطر‌نشان #آیندگان #روبرو #اشتغال #خصوصی #میزبانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بیش از ۷۰ درصد بودجه کشور برای شرکت‌های دولتی است

*

*


X https://sport45.site/