مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48659 -تاریخ انتشار : شنبه 01 اردیبهشت 1397 -ساعت : 22:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جانبازان علم‌داران انقلاب هستند که به علمدار کربلا اقتدا کردند

امام جمعه شهرستان نور:

جانبازان علم‌داران انقلاب هستند که به علمدار کربلا اقتدا کردند

مازندشورا: امام جمعه شهرستان نور، با بیان اینکه تجلیل از جانبازان تجلیل از علمداران حماسه است، گفت: جانبازان علمداران انقلاب هستند که به علمدار کربلا اقتدا کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور حجت الاسلام قنبرعلی احمدی ظهر امروز در آئین تجلیل از جانبازان شهرستان نور که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین(ع) حضرت عباس(ع) و امام سجاد(ع) اظهار کرد: جلسه تجلیل و تکریم ازعلم داران حماسه جانبازان سرافراز ایران اسلامی است و ما افتخار حضور در جمع آنان را داریم.

وی افزود: عظمت، دلیری و شجاعت جانبازان زمانی برای همه روشن می‌شود که بدانیم پس از تحمیل یک جنگ همه جانبه و نابرابر، عده‌ای از بهترین انسان‌های تاریخ و سرزمین ایران از کشور دفاع جانانه داشتند که برخی شهید شدند، برخی هم به اسارت دشمن درآمدند و افتخار آزادگی دارند و جمع زیادی هم مدال افتخار جانبازی و علمداری حماسه را کسب کردند.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: قطعا اگر این ایثار و جانبازی‌ها نبود اکنون شاهد اقتدار ایران اسلامی در جهان، امنیت و آسایش در داخل کشور و تاثیر گذاری در منطقه و ... نبودیم، رشادت‌های جانبازان ما را به این نقطه رساند و در دفتر اعمال آنان ثبت و ضبط است.

این مسوول راه جانبازان را راه علمدار کربلا حضرت عباس (ع) عنوان کرد و افزود: امام صادق(ع) فرمود:«عموی ما ابوالفضل چند خصوصیت ویژه داشت، اوج بصیرت و دور اندیشی، دشمن شناسی، موقعیت سنجی و اقدام به موقع از خصوصیات آن حضرت است» موضوعی که مقام معظم رهبری همواره تاکید موکد دارند و آن بصیرت داشتن است.

احمدی ادامه داد: ایمان محکم، مجاهدت در راه خدا از دیگر خصوصیات علمدار کربلا حضرت عباس(ع) است که جانبازان ما بزرگترین مظاهر آن را به نمایش گذاشتند.

امام جمعه شهرستان نور تاکید کرد: جانبازان باید همواره باید به عنوان الگو و اسوه در میدان‌ها باشند تا نسل‌های جدید و آینده از آنان درس بگیرند.

وی رسالت مسوولان را در خدمت انقلاب و نظام بودن دانست و گفت: مسوولان با انجام ماموریت‌های محوله باید بهترین خدمت به مردم و نظام را به نمایش بگذارند.

به گزارش فارس جانبازان حاضر در جلسه نیز از دیدار نکردن مسوولان با آنان، بیکاری فرزندان‌شان، مشکلات اداری گریبانگیرشان گله کردند و خواستار تمهیدات لازم در رفع مشکلات و نیز تخفیفات ویژه در استفاده از اماکن ورزش و ... و تعیین محل توقف خودروی جانبازان شدند.

 در پایان این مراسم با اهدا لوح و هدایای ارزشمند از جانبازان تجلیل و قدردانی شد.

86023/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جانبازان - شهرستان - مسوولان - تجلیل - افتخار - علمدار - کربلا - تاکید - همواره - خصوصیات - نمایش - مشکلات - انقلاب - بصیرت - دارند - حماسه - احمدی - اسلامی - افزود - گزارش - بهترین - عنوان -

نظر شما در مورد : جانبازان علم‌داران انقلاب هستند که به علمدار کربلا اقتدا کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*