مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48661 -تاریخ انتشار : شنبه 01 اردیبهشت 1397 -ساعت : 22:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ترویج فرهنگ رضوی خادم‌یار در همه جا الگو شود

مسؤول جذب خادمیاران آستان قدس رضوی در مازندران:

ترویج فرهنگ رضوی خادم‌یار در همه جا الگو شود

مازندشورا: مسؤول جذب خادم‌یاران آستان قدس رضوی در مازندران گفت: تلاش مستمر و ترویج فرهنگ رضوی خادم‌یار در همه جا الگو باشد .

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری،  محمدرضا مسلمی بعد از ظهر امروز در ششمین نشست توجیهی خادم‌یاران رضوی که در حسینیه عاشقان کربلا ساری برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه ارکان خدمت رضوی و دستورالعمل‌هایی که در این حوزه است مطالب مهمی باید برای داوطلبان خادم‌یاری امام رضا(ع) باید بیان شود.

وی افزود: اصلی‌ترین بحث امامت و ولی نعمت بودن امام رضا(ع) است که ولایت نشانه توحید است و از طریق ولایت می‌توانیم به خدای متعال برسیم و همین‌طور درک ماموریتی که خادم‌یار در حوزه ولایت مداری و گسترش ابعاد توحید در حوزه اجتماعی و سیاسی و اقتصادی داشته باشد و نقش و وظایف خادم‌یاری با توجه به مقررات رعایت شود.

 مسؤول جذب خادم‌یاران آستان قدس رضوی در مازندران خاطرنشان کرد: تلاش مستمر و ترویج فرهنگ رضوی خادم‌یار در همه جا الگو باشد و به عنوان خادم خوب امام شناخته شود.

این مسؤول ادامه داد: بحث دستورالعمل‌ها و آزمونی که در پی آن داریم و کلاس آموزشی که در مشهد مقدس برگزار می‌شود لازمه ادامه کار خادم‌یاران است.

مسلمی بیان کرد: در بحث تولیت جدید دو محور فرهنگی و امداد مستضعفان یا محرومان به‌صورت ویژه تعریف شده که طرح آن با حضور افتخاری خادم‌یار در این دو مقوله باید خدمت کند. 

 وی با اشاره به مسؤولیت‌های مختلف در بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها و استان، تصریح کرد: کانون محلی و کانون موضوعی هم پیگیر کار هستند که به شناسایی محرومان بدون سرپرست می‌پردازند و دارای رابط اجرایی هستند.

مسؤول جذب خادم‌یاران آستان قدس رضوی در مازندران یادآور شد: ثبت‌نام خادم‌یاران از طریق سامانه انجام شده و مس از طی دوره‌هایی در شهرستان بعد شیفت حرم برای آنها فعال می‌شود.

مسلمی در پایان گفت: هر کانون باید 120 نفر عضو داشته باشد که تبلیغات محیطی نداشتیم و تاکنون بیش از 2 هزار نفر ثبت‌نام شده که در حال آموزش هستند.

86048/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خادم‌یاران - خادم‌یار - آستان - مسؤول - مسلمی - کانون - مازندران - ولایت - محرومان - مختلف - ثبت‌نام - ادامه - برگزار - ترویج - فرهنگ - شهرستان - خادم‌یاری - توحید -

نظر شما در مورد : ترویج فرهنگ رضوی خادم‌یار در همه جا الگو شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*